Vücut Kolyesi ile Trendi Yakalayın

Vücut Kolyesi

Yaz mevsiminde en çok kullanılan aksesuarlar arasında kolyeler yer almakta. En sade kıyafetleri bile göz alıcı hale getiren kolyeler, bu sezon da ufak değişiklikle yerini korumaya devam ediyor. 2016 takı modasının en popüler kolyeleri arasında vücut kolyeleri yer alıyor.

Takı takmayı seven biriyseniz, sezonun en gözde aksesuarları arasında yer alan vücut kolyelerini çok seveceksiniz demektir. Modaya ve trendlere ayak uyduran biriyseniz, hemen vücut kolyelerinden ve vücut zincirlerinden edinmeniz gerekmekte.Sokak modasında ve plaj modasında kullanılan vücut zincirleri ile kombinlerinizi tamamlayabilir ve oldukça göz alıcı görünebilirsiniz. Sırtı açık bir elbise ya da bir bluz giyecekseniz, sırt kolyesi takarak son derece havalı görünebilirsiniz. Straplez kıyafetler giyeceğiniz zaman kanat görünümünde olan sırt kolyelerinden birini kullanabilirsiniz. Omuzlardan ve boyundan tutundurulan bu kolye modelleri, kadınlara farklı bir görüntü katmakla birlikte son derece şık görünmelerine de yardımcı olur. Boyundan sırta doğru sarkıtılarak kullanılan, ucunda tek taş ya da inci bulunan vücut kolyeleri, zarif ve sade görünmek isteyen kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Sade ve straplez bir elbise giyecekseniz, görüntünüze biraz hareket katmak için omuz kolyesi modellerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Omuz kolyesi, omuzla dirsek arasında yer alan zincir basamaklarından oluşur.

 

Vücut Kolyesi

Yazın en rahat kıyafetleri arasında yer alan şortlar, bacak kolyeleri ile kullanıldığında daha çok ön plana çıkıyor. Özellikle kalın bacaklarınız varsa ve bu şort giymenize mani oluyorsa, bacaklara takılan vücut kolyesi modellerinden satın alarak kot şortunuzla son derece şık görünebilirsiniz. Sokakta olduğu kadar plajda da şık görünmek isteyenlerdenseniz, bel takılarından edinebilirsiniz. Bele takılan vücut zincirleri bu yaz plajlarda havalı ve modern görünebilirsiniz. Bikininizle birlikte kullanabileceğiniz bel takıları ile plajda yürüyüş yapabilir, güneşlenebilir ya da arkadaşlarınızla birlikte çeşitli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Sezonun en gözde bayan giysileri arasında yer alan kısa tişörtlerle ve kısa büstiyerlerle kot şort kombinleri yapabilir ve yine bel zincirlerini belinize takarak oldukça havalı görünebilirsiniz. Vücut kolyelerinizle birlikte başka abartılı takılar takmak yerine eklem yüzüklerini takarak zarif ve şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı