Yazın Yanınızda Bulunması Gereken Ürünler

Yazın Yanınızda Bulunması Gereken Ürünler

Günün her anı tazelenmiş ve canlı hissetmek için elinizin altında birtakım ürünleri bulundurmanızda yarar olacaktır. Yazın sıcak ve nemli havasında her an özgüvenli ve bakımlı görünmek için elinizin altında bulunması gereken ürünleri sizin için sıraladık.

Terleme ile oluşan kötü kokuları engellemek için çantanızda her zaman deodorant bulundurmanızda fayda var. Kolay ve pratik bir şekilde uygulanan deodorantlar, hoş kokuları ile sizi ferahlatır ve kötü ter kokularının oluşumunu engeller.

Deodorant

Sıcak havadan bunaldığınızda ve biraz rahatlamak istediğinizde, ferah kokulara sahip olan vücut spreylerinden yararlanabilirsiniz. Çiçeksi ve meyvemsi kokulara sahip olan vücut spreyleri, yazın en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır.

Cildinizi güneşten korumak ve ihtiyaç duyduğunuzda yeniden kullanmak için çantanızda güneş koruyucu krem ve güneş koruyucu balm bulundurmanızda yarar olacaktır. Kiehl’s lip balmın SPF15 özelliği, güneşin zararlı ışınlarından dudaklarınızı korurken, etkili bir şekilde nemlendirilmesini de sağlar.

Güneş Koruyucu

Yemeklerden sonra hızlı ve pratik bir şekilde ağzınızı temizlemek için ağız temizleme sularından yararlanabilirsiniz. Listerine, Colcate ve Oral-B gibi markalar tarafından üretilen ağız temizleme sularının küçük boylarını her zaman çantanızda taşıyabilirsiniz.

Ağız Temizliği

Gün içinde yağlanan ve sönen saçlarınızı canlandırmak için kuru şampuan çeşitlerini, ofisinizde her zaman ulaşabileceğiniz çekmecelerinizde saklayabilirsiniz. Seyahate gidiyorsanız, seyahat boy kuru şampuanları çantanıza atabilir ihtiyaç duyduğunuz an kullanabilirsiniz. Batiste, Elidor gibi markaların kuru şampuanlarından edinerek her zaman canlı ve havalı saçlara sahip olabilirsiniz.

Kuaföre gitmeden de fönlü ya da dalgalı saçlarınız olsun istiyorsanız, mini boy düzleştiricinizi gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Çanta boy mini yapıları ile çantanıza kolayca sığabilecek olan saç düzleştiricilerini tatilde ya da ofisinizde rahatlıkla kullanabilir ve saçlarınızın her zaman şekilli görünmesini sağlayabilirsiniz. Braun Style&Go mini saç düzleştiricisi, her zaman yanınızda taşıyabilmeniz için ideal boyuttadır.

Mini Saç Düzleştirici

Yaz sıcağında makyajınızın akmaması için dayanıklı bir eyeliner ve maskara kullanmanızda yarar olacaktır. Eyeliner kullanmak, gözlerinizin daha belirgin ve daha büyük görünmesini sağlar. Benefit ve The Balm markaları tarafından üretilen suya dayanıklı eyeliner çeşitlerini kullanarak gün içinde her zaman güzel görünebilirsiniz. Kirpiklerinizin dolgun görünmesini istiyorsanız, Loreal suya dayanıklı maskara çeşitlerinden kullanabilirsiniz. İstediğiniz her an makyajınızı tazelemek için bu ürünleri çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Yazın en büyük dertlerinden biri de terdir. Gün içinde terinizi kontrol altında tutabilmek için elinizin altında mendil bulundurmanızda yarar olacak. Cettua yağ emici mendiller, hem ofiste kullanım için hem de çantada taşımak için idealdir. Yüzünüzde parlamaya neden olan yağı, gün içinde makyajınızı silmeden alabilmek için yağ emici mendilleri kullanabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı