SEAT EXS KickScooter ile Hareket Özgürlüğüne Hazır Mısınız?

Son yılların en popüler aracı olan scooterlar pek çok kişi tarafından kullanılmakta ve kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Özellikleriyle şehir içinde hareket kabiliyetini kolaylaştıran ve kullanıcıya özgürlük sunan performanstaki scooter modellerine her gün yeni özellikler ekleniyor ve kullanıcılara yeni deneyimler kazandırıyor. Herkesin ilgi odağı haline gelmiş scooterlar tasarımları ve kullanım kolaylığı ile son zamanların gözdesi olmuş durumda. Bu noktada SEAT, scooterseverlere yeni aracıyla sürüş keyfini yaşatmayı hedefliyor. EXS KickScooter, tasarımıyla ve özellikleriyle scooterseverlere yeni deneyimler sunuyor. Kullanım rahatlığı ve özgürlüğü sunan bu elektrikli scooter ile şehir içinde özgürce hareket edebilir, uzun pil ömrü ile rahat vakit geçirebilirsiniz. Son zamanların araçlarından olan bu scooterlarda konfor, güvenlik, taşınabilirlik ve teknolojiye uyumlu olması gibi bazı önemli özellikler aranır. Bu özellikler ile scooterlar artık bir araç olarak hayatımızda yerini kolaylıkla alabilir. SEAT EXS KickScooter bu anlamda sizin beklentilerinizi düşünülerek ihtiyaca yönelik üretilmiştir. Hem güvenli hem de eğlenceli bir sürüş deneyimi için bu aracı tercih edebilirsiniz. Gelin özelliklerini birlikte inceleyelim.

SEAT EXS KickScooter ile Son Teknoloji Sürüş Deneyimi 

Hareket özgürlüğü için tasarlanan yapısıyla SEAT EXS KickScooter, kullanıcı güvenliği ön planda tutularak geliştirilmiştir. LED lambalar ile karanlıkta dahi kullanabileceğiniz scooterda aydınlatmalar arka ve önde bulunur. Bu LED lambalar düşük ışıkta önünüzü görmenize ve görülmenize yardım eder. Bu hem sizi hem de bulunduğunuz ortamda seyir halinde bulunan araçlar için önemlidir. Bunun yanında önemli olan bir diğer ayrıntı kullanılan araçtaki fren sistemidir. Scooterda bulunan elektrikli ve mekanik frenleri durmayı kolaylaştırır ve sürüş deneyiminin güvenli olmasını sağlar. Güvenlik kadar konforlu bir sürüş de kullanımı kolaylaştırır. SEAT EXS KickScooter beklentilerinizi ve hatta daha fazlasını karşılayacak tasarıma sahiptir. Sağlam lastikleri, ön ve arka amortisörleri ile rahat ve konforlu sürüş deneyimi yaşarken aynı zamanda her şeyin kontrol altında olması size güven dolu bir sürüş sağlayacaktır. Bir sürüşün hem güvenli hem de konforlu olması araç ve kullanıcı için oldukça önemlidir. Rahat etmek ve güvende olmak herkesin isteyeceği hatta ön planda tuttuğu bir özelliktir. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte bu özellik daha çok aranmaktadır. Teknolojiye ayak uyduran ve teknolojinin en üst düzeyde kullanıldığı ürünlerde güven kendini daha çok hissettirir. SEAT EXS KickScooter da bu konuda oldukça ileri düzey teknoloji kullanmaktadır. Hız sabitleme sistemi ile sürüş hızınızı ayarlayarak daha rahat bir kullanım sağlarken araçta bulunan LED ekran sayesinde sürüş modlarını, aküyü, hızı ve birçok özelliği görebilir ve yönetebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan LED ekran sayesinde birçok konuda sürüş esnasında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bluetooth ile bağlantı yapılabilen araçta farklı cihazlardan bağlantı yaptığınızda bluetooth bağlantısının şifresini sıfırlamak isteyebilirsiniz. Yeni şifre oluşturmak için güç düğmesine aynı anda basarken elektrikli freni ve elektrikli gazı basılı tutmanız gerekir. Böylece scooterı tekrar açtığınızda şifreniz sıfırlanacaktır. Bağlantının yanı sıra üst düzey teknoloji ile geliştirilen SEAT scooterınızı App Store(iOS) ve Play Store(Android) mağazalarında bulunan Ninebot-Segway uygulamasını telefonunuza indirirek mobil olarak da yönetebilirsiniz. Bu uygulama tamamen ücretsizdir. Mobil cihazlarla uyumlu olmakla birlikte, iPad ve iPod touch ile de uyumludur. Cihazlardan yöneterek birçok işlemi yapabilirsiniz. 

SEAT EXS KickScooter Gücüne Hayran Kalacaksınız! 

Gençten yaşlıya herkesin ilgi odağı haline gelen scooterlar kullanım açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. SEAT EXS KickScooter 14 yaş üstü herkesin kullanımına uygun olarak geliştirdiği scooterı ile maksimum 25 km/s hızı ile 45 km2ye kadar oldukça keyifli bir sürüş deneyim sağlıyor. Motor gücü 300 W ile maksimum 700 W arasındadır. Bunun yanında maksimum eğim olarak gidebileceğiniz tırmanma açısı %10’dur. 25 ile 100 kg arası taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Araçta 1 adet pil bulunur. Bu bataryayla 25 km menzil yapabiliyor ve batarya kapasitesi 187 Wh’dır. Şarj süresi 3.5 saattir. Bu süre de şehir içi kullanım için yeterli bir süredir. Şehir içinde toplu taşıma kullanmadan gezebileceğiniz ve işlerinizi halledebileceğiniz bu konforlu araç 3 adet sürüş moduna sahiptir. İstediğiniz moda geçerek sürüş hızınızı değiştirebilirsiniz. Bu opsiyonel durum size daha çok güven ve kullanım kolaylığı sağlar. SEAT EXS KickScooter modelinde bulunan modlar; Spor modu, Normal mod ve (hız sınırlı) Eko mod olarak ayrılır. Spor modu LED ekranda Kırmızı “S” simgesiyle gösterilir ve bu modda en yüksek güce sahip olursunuz. Yüksek güce ve hıza sahip olurken bu modda dayanıklılık en düşük durumdadır. Normal mod beyaz “S” simgesiyle gösterilir orta güç ve hızda ilerlersiniz. Bu modda orta dayanıklılık kazanmış olursunuz. Eko modu ise düşük güce ve hıza sahiptir. Bu moddaki dayanıklılık yüksektir ve yeni başlayanlara önerilir.Kendilerini daha güvende hissetmeleri ve scootera alışmaları için çok önemli bir adımdır. LED ekranında “S” simgesi görünmüyorsa bu mod etkin hale gelmiş demektir.  Bu sürüş modları arasında geçiş yapmak için güç düğmesine hafifçe iki kez basarak istediğiniz modu gösterge panelinde aktifleştirebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu scooterın LED ekranı ile birçok işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. 

SEAT EXS KickScooter Sizin İçin Tasarlandı! 

Scooterlar daha kolay kullanımı olan ve taşınabilirliği daha yüksek olan bir araç çeşididir. Gelişen teknolojisiyle günümüzde araç olarak adlandırılan scooterlar ile şehir içinde kolaylıkla ve rahatça dolaşabilirsiniz. Katlanabilir özelliğe sahip olan bu araçların kullanım açısında daha kolay olması gözardı edilemez. Taşıma kolaylığının yanında saklama alanından da tasarruf edebilirsiniz. Scooter fiyatları da bu özellikler ışığında değişim gösterebilir. SEAT EXS KickScooter tüm bu konfor sağlayan özelliklere sahiptir. Kolay katlanır ve açılır. 12,5 kg ağırlığındadır. Genel olarak 14 ve üstü hangi yaş grubundan olursanız olun rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayak paspası üzerine basıp kolu tutarak ileri doğru kuvvetlice ittiğinizde katlayabilir, katlanmış anahtara basıp gövdeyi yukarı, kolu geriye doğru çekerek de açabilirsiniz. Oldukça basit olan bu adımlar ile her yerde kolaylıkla saklayabilir, güvenle muhafaza edebilirsiniz. Aracın boyutları oldukça idealdir. Katlanmamış halde 102 x 43 x 113 cm iken katlanmış halde 113 x 43 x 40 cm’dir. Gittiğiniz yerde, başka bir araçta veya evde saklama ve taşıma kolaylığı sağlayabilirsiniz.  Temizliğini yapıp, istediğiniz uygun bir yerde muhafaza etmek sizi oldukça rahat ettirecektir. Eğer kendiniz için almayı veya sevdiklerinize scooter hediye etmeyi düşünüyorsanız, SEAT EXS KickScooter bunun için en uygun aday olarak öne çıkıyor. Güçlü tasarımı ile ilgi çeken bu araç ile şehir içinde çok kolay ve keyifli bir sürüş deneyimi sağlarsınız. Konforlu ve rahat bir sürüş için tüm özelliklere sahip scooter arayışınızda sizin tüm beklentilerinizi karşılayan, kullanımı oldukça kolay ve hafif olan SEAT EXS KickScooter fiyat bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı