Bebek Güvenliği İçin Gerekli Ürünler

Bebek Güvenliği

Bebeğinizi gözünüzden bile sakınıyorsunuz… Parkta, bahçede, dışarıda onun zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri alıyor ve gözünüzü bir an olsun ondan ayırmıyorsunuz. Peki ya evde? Bebeklerin birçoğu ev kazalarından dolayı zarar görmekte, çeşitli yaralanmalar ve ufak kazalar sık sık evde meydana gelmektedir. Bebek güvenliği yalnızca dışarıda sağlanmamalıdır. Bebeğinizin en çok vakit geçirdiği yer olan evlerinizde de bebek güvenliği için gerekli tüm önlemleri almanız gerekir. Bebek güvenliği ürünleri ve işlevleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz. 

Bebek Güvenliği Kamera

Bebek Güvenlik Kamerası

Bebek güvenliği deyince ilk akla gelen ürünler elbette ki bebek güvenlik kamerası ve telsizi oluyor. Bebeğinizin odasını izlemek, uyuduğunda veya uyandığında hemen haberdar olmak istiyorsanız siz de kamera ve telsizleri tercih edebilirsiniz. Telsizler özellikle gece uyanmaları için de kurtarıcıdır.

Bebek Güvenliği Kapı

Bebek Güvenlik Kapısı

Bebek güvenlik kapısı yüksek yerlerden düşme riskine karşı, tehlikeli yerlere sıkışma riskine karşı ve mutfak gibi yanma riski olan yerlere karşı bebeğinizin önünde bir set görevi görerek onu korur. Güvenlik kapılarının uzatma parçaları bulunur ve set olmasını istediğiniz yere göre kapıyı ayarlayabilirsiniz.

Bebek Güvenliği Yatak Bariyeri

Yatak Bariyeri

Bebek yatak bariyerleri tüm yataklara ayarlanabilir şekilde portatif olarak tasarlanmıştır. Bebeklerin yataktan düşmesini önlemek amacıyla kullanılan yatak bariyeri bebeğiyle aynı yatağı paylaşan ebeveynler tarafından tercih edilebilir. Ayrıca dilerseniz bebeğinizin kendi yatağında da baza korkuluğu kullanabilirsiniz.

Bebek Güvenliği Kilit

Çocuk Güvenlik Kilidi

Güvenlik kilidi bebek güvenliği için olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Çocuk güvenlik kilidini yavrunuzun açma ihtimali olan çekmece, dolap fırın gibi eşyalarınızı kapatmak için kullanabilirsiniz. Çift emniyet düğmeli olan kilitler sayesinde çocuğunuzun çekmeceleri açmasının önüne geçebilirsiniz.

Bebek Güvenliği Pencere Kilidi

Pencere Çocuk Kilidi

Pencere çocuk kilidi çocuk olan bir evde mutlaka bulunması gereken bebek güvenliği ürünlerinden biridir. Özellikle emeklemeye ve yürümeye başlayan bebekler için pencereler son derece tehlikeli bölgelerdir. Bebeğinizin can sağlığı için muhakkak pencerelerinizi kilit ile kapatmanızı öneririz. Pencere çocuk kilidi ve diğer tüm ev güvenlik ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Bebek Güvenliği Köşe Koruyucu

Bebek Köşe Koruyucu

Köşe koruyucular adından da anlayacağınız üzere keskin masa, sehpa, konsol, tv sehpası, tezgah gibi yerlerin köşelerine yapıştırılır. Bebeğinizin bu köşelere çarpması sonucunda oluşabilecek kazaları öncelemek amacıyla kullanılan köşe koruyucular dayanıklı esnek ve kauçuk malzemeden üretilmiştir.

Bebek Güvenliği Güvenlik Filesi

Güvenlik Filesi

Bebek güvenlik filesi özellikle merdiven ve balkonlarda bebek güvenliği sağlamak için kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Çocuğunuzun merdiven, balkon, demir, korkuluk, tırabzan aralıklarından sarkmasını önlemek için kullanabileceğiniz güvenlik filesi özellikle merdivenli evler için oldukça gereklidir. 

Bebek Güvenliği Güneşlik

Araç İçi Güneşlik

Bebeğinizin güvenliği araç içinde de oldukça önemli. Güneş filtreleyici araç içi güneşlikler, güneşi çocuğunuzdan uzak tutarak sıcaklığı azaltan ürünlerdir. Tüm araçlarda kullanmak için uygun olan güneşlikler içinden çıkan vantuz ile kolayca araç camına yapıştırılabilirler.

Bebek güvenlik ürünleri bebeğinizi olası tehlike ve kazalara karşı korumaya yardımcı olur. Evinizde alabileceğiniz önlemlerle bebeğinizin evde daha güvenle hareket edebilmesini, oynayabilmesini sağlayabilirsiniz. Bebek güvenlik ürünlerinin tümünü görmek için n11.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Bebek telsizleri ile ilgili detaylı bilgi burada!

Önceki YazıSonraki Yazı