50 TL ve Altı Hediye Fikirleri

Hediye Fikirleri

Hediye alırken göz önünde bulundurduğumuz pek çok farklı faktör olabiliyor. Hediye aldığımız kişi ile olan samimiyetimiz ve tam olarak hangi gün için hediye aldığımız bunlardan bazıları. Hediye seçerken atlamamamız gereken bir diğer önemli faktör de tabii ki bütçemiz. Hediye verirken karşımızdaki kişiyi mahçup etmemek adına uçuk fiyatlarda bir armağan vermek istemediğimiz gibi, fazla yakın olmadığımız bir kişiye aldığımız hediyenin de bütçemizi gereksiz yere zorlamasını arzu etmeyiz. Bu gibi durumlara özel hazırladığımız hediye fikirleri listemizde 50 TL ve altı hediye fikirleri bulunmakta. Bu listeden yalnızca doğum günü olan uzak akrabaya ya da yılbaşı çekilişinde kura ile çıkan iş arkadaşına değil, aynı zamanda aileye, yakın arkadaş ve tabii ki yaklaşan Sevgililer Günü’ne özel, sevgiliye hediye fikirleri çıkabilir. İşte karşınızda 50 TL ve altı hediye fikirleri.

1. Erkek sevgiliye hediye ile başlayalım: Saat kutusu

Hediye Fikirleri Saat Kutusu

Sevgilinize saat almak istiyorsunuz ama bütçeniz yetmiyorsa, bize göre saatten sonra alabileceğiniz en güzel hediye saat kutusudur. Böylece hem sevdiğiniz adama saatlerini muhafaza edebileceği şık bir saat kutusu armağan etmiş olur, hem de bir sonraki hediyenizin o kutuda boş kalan bölmeleri doldurmaya yönelik bir hediye olacağının sinyallerini verebilirsiniz.

2. En değişik hediye fikirleri bizde: Selfie çubuğu

Hediye Fikirleri Selfie Çubuğu

Telefonunu bir an bile olsun yanından ayırmayan ve devamlı selfie’ler çeken kız arkadaşınıza ideal bir hediye olan selfie çubuğunu farklı renk, desen ve modellerde bulmanız mümkün. Üstelik en havalı ve fonksiyonlu selfie çubuğu bile 50 TL’nin altında.

3. Yolu uzun olan arkadaşa: Kablosuz kulaklık

Hediye Fikirleri Kulaklık

Kablosuz kulaklıklar, özellikle hareket halindeyken müzik dinleme konusunda büyük kolaylık sağlamakta. Bluetooth ile akıllı telefon arasında bağlantı sağlayan bu kulaklıklar, özellikle iş ile ev arası yol mesafesi uzun olan arkadaş için en ideal hediye fikirleri arasında.

4. Yolu uzun olan bir diğer arkadaşa: Termos

Hediye Fikirleri Termos

Güzergahı uzun, yolu çetrefilli olan birden fazla arkadaşınız varsa bütçenizi esnetmeden onları mutlu etmeniz mümkün. Kaliteli, çelik bir termos ile arkadaşınızın yolda çay veya kahvesini yudumlamasına ve her yudumda sizi anmasına vesile olabilirsiniz.

5. Dört dörtlük sevgililer günü hediyesi: Uyumlu tişörtler

Hediye Fikirleri Tişört

Konusu açılmışken hatırlatalım; Sevgililer Günü yaklaşıyor. Sevgilinize onu sevdiğinizi göstermenin düşük maliyetleri yolları da var. Çiftlere özel tasarlanan tişörtler hem bütçenizi sarsmaz, hem de gelmiş geçmiş en havalı çift olmanıza yardımcı olur.

6. Telefon kılıfına hayır demek imkansız

Hediye Fikirleri Kılıf

Bütçeye uygun hediye fikirleri dendiğinde akla telefon kılıflarının gelmemesi imkansız. Hem kullanışlı, hem uygun fiyatlı olan bu hediye ile kurada size talip olan iş arkadaşınızı sevindirmeniz mümkün. Tabii kılıfı almadan önce bahsi geçen arkadaşın hangi model telefon kullandığını çaktırmadan öğrenmekte fayda var.

7. Sanat aşıklarına: Kara tahta boyası

Hediye Fikirleri Kara Tahta

Sanatsever bir arkadaşınızın hayatında unutulmaz bir hatıraya sebep olmak istiyorsanız ona bir tüp kara tahta boyası hediye edin ve arkanıza yaslanıp sevinçten çıldırmasını izleyin. Oldukça uygun fiyata bulabileceğiniz kara tahta boyaları ile arkadaşınız evinin duvarlarında şaheserler yaratacak, emin olabilirsiniz.

8. Çorap, kravat, kemer üçlüsü(nden bir tanesi)

Hediye Fikirleri Çorap Kravat

Tabii ki bütçeniz el veriyorsa bu üçlü komboyu birlikte satın alıp bir set halinde hediye etmeniz mümkün. Ancak hediye fikirleri arasından daha az tuzlu olanını tercih ediyorsanız, kaliteli ve uzun ömürlü olması şartıyla bu üçlüden bir tanesini seçebilirsiniz. Özellikle söz konusu doğum günü hediye fikirleri olduğu zaman bu üçlüden bir tanesi ile yanlış bir seçim yapmanız imkansız.

9. Ailede bisikletli mi var?

Hediye Fikirleri Bisiklet Eldiveni

O zaman ona özel hediye fikirleri de burada. Halihazırda bisikleti bulunan arkadaşınıza ya da arkabanıza hediye almak işinizi gerçekten kolaylaştırıyor. Bisiklet eldivenlerinden kaska, dizlikten bisiklet sepetine pek çok bisiklet aksesuarı arasından uygun fiyata bir seçim yapmanız mümkün.

10. Mutfak delisine: Yemek kitabı

Hediye Fikirleri Yemek Kitabı

Nasıl ki sanat aşıklarını duvar boyası ile sevindirdiyseniz aynı şekilde yemek tutkunlarını da sıradışı bir yemek kitabı ile sevindirebilirsiniz. Her yerde bulamayacağı, farklı dünya mutfaklarına has tariflerin bulunduğu özel bir yemek tarifi kitabı ile bu arkadaşı mutfaktan kerpeten ile çıkartmak zorunda kalabilirsiniz; bizden söylemesi.

11. O “bıyıklı” arkadaşa özel…

Hediye Fikirleri Bıyık Tarağı

Hepimizin arkadaş çevresinde bıyıkları ile ünlü bir kişi mutlaka vardır. Adeta burma bıyık denebilecek kadar gür bıyıkları herkesi kendine hayran bırakan bu arkadaşa armağan edebileceğiniz en yerinde ve en kullanışlı hediye tabii ki bir bıyık tarağıdır. Halihazırda bir bıyık tarağı varsa da yedeklemiş olursunuz, fena mı?

Bizce en güzel hediye yenilebilen hediyedir. Yemek demişken, en lezzetli sarma tarifini okumaya ne dersiniz?

Önceki YazıSonraki Yazı