Kırtasiye Düşkünlerinin Bayılacağı İlginç Kırtasiye Ürünleri

Kırtasiye Ürünleri

Çalışma odalarımız, ofislerimiz, çalışma masalarımızın üstü, çantalarımızın içi, kitaplığımızın rafları… Her yeri ama her yeri ilginç kırtasiye ürünleri ile doldurabilirim, sınır tanımam diyenlerdenseniz, bizimlesiniz! Kırtasiye ürünleri bağımlılık yapıyor, kabul edelim. İster kırtasiye malzemeleri satan mağazalarda ister online alışverişte, kırtasiye ürünleri için bir servet bırakıp çıkıyorsanız bu yazımız kesinlikle ağzınızı sulandıracak diyebiliriz. Klasik kırtasiye ürünleri bir yana, bir de bunların şirin mi şirin, tatlı mı tatlı olanlarını yapmışlar; bir de bu ilginç kırtasiye ürünleri işlevlerinden de hiçbir şey kaybetmemiş. Hepsi bizim olmalı!

1. Musluk AtaçlıkKırtasiye Ürünleri Musluk Ataçlık

Her seferinde ataçlığınızın içindeki birbirine girmiş ataçları ayırmaya uğraşmayın diye yapmışlar bu ilginç kırtasiye ürünlerini. Tasarımı şekil, kendisi işlevsel ve oldukça farklı kırtasiye ürünleri arasında yer alıyor. Bakıp bakıp keyiflenmemek işten değil!

2. Görünmez Kitap Rafı

Kırtasiye Ürünleri Görünmez Kitap Rafı

Hem ilginç kırtasiye ürünleri bağımlılarının hem de kitap kurtlarının ilgisini çekecek değişik kırtasiye ürünlerinde sıra görünmez kitap rafında. Görünmez kitap rafı ile kitaplar havada durdu, şahitleri var!

3. Like’la, Dislike’la, Tavrını Koy!

Kırtasiye Ürünleri Sticker

Kitap okurken ya da ofiste çok resmi olmayan dokümanları incelerken geri bildirim vermek istediğinizde kullanabileceğiniz ilginç kırtasiye ürünleri arasında bu damgalar var. Sadece belge değil, insan da damgalayabilirsiniz, size kim engel olabilir ki?

4. Ah nostalji: Kaset bant kesici

Kırtasiye Ürünleri Kaset Bant Kesici

Vintage’dır retro’dur, bu tarz şeylere bayılan biriyseniz, ilginç kırtasiye ürünleri listemizin bu güzide kırtasiye ürünü sizi kendine âşık edecek kadar güzel. Farklı dönemlere ilgi duyan birinin tematik, farklı kırtasiye ürünleri olmalı, değil mi?

5. Masanızda Breaking Bad havaları essin…

Kırtasiye Ürünleri Deney Tüpü

Breaking Bad dizisi bir dönem kasıp kavurdu malumunuz. Hâlâ özleyenleri mevcut. Belki siz de onlardan birisinizdir ve bu deney tüplü kırtasiye ürününe bakıp bakıp diziyi yad edeceksinizdir. İlginç kırtasiye ürünleri arasında –bizce- bayağı cool bir tasarım üstelik!

6. Gökkuşağı fosforlu kalemler…

Kırtasiye Ürünleri Fosforlu Kalem

Biliyorsunuz ki bazı ilginç kırtasiye ürünleri tatlılıklarından neredeyse gökkuşağı kusacak haldedir. Bu fosforlu kalemlerin kendisi gökkuşağı olmuş da masanıza ve sayfalara neşe getirmeye gelmiş!

7. Sayfaları koparıp fal açarsın…

Kırtasiye Ürünleri İskambil Not Defteri

En tatlı, en ilginç kırtasiye ürünlerinden biri de bu iskambil kâğıdı not defterleri. Hoş tasarımları, rahat taşınabilir küçük boyutlarıyla bu not defterleri de kırtasiye düşkünlerinin aklını çelmek için yaratılmış adeta. Buyurun buradan inceleyin!

8. Hep davul çalmayı istemişsinizdir, eminiz…

Kırtasiye Ürünleri Baget Kalem

Ama kısmet olmadıysa, baget kalem ile idare edebilirsiniz. İlginç kırtasiye ürünleri arasında aynı zamanda kulağınızı da geliştirecek olan bu baget kalemlerden satın almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli!

9. Yine gökkuşağı ama bu sefer kalem!

Kırtasiye Ürünleri Kalem

Kaleminizin ucunu açtıkça daha fazla gökkuşağı, daha fazla, daha fazla istiyoruz! İlginç kırtasiye ürünleri arasında bu bizce çok tatlı ve çok farklı gökkuşağı kalemler ödev yaparken, sıkıcı bir işle uğraşırken içinize gün doğmasını sağlayabilir.

10. Çekirge sıçrar ve zımbalar!

Kırtasiye Ürünleri Zımba

Zımba çeşitleri genelde çok sade oluyor ama bu çekirge öyle mi? Rengi, tasarımı ve işlevi ile ilginç kırtasiye ürünleri arasında bir başka harikalık adeta… Evinizde böyle şımarık ve ilginç kırtasiye ürünlerinin bulunması aşırı mutluluk verici bir şey!

11. Kendi kendini karıştıran Star Wars kupası…

Kırtasiye Ürünleri Kupa

İlginç kırtasiye ürünleri dedik, e bütün bu tatlı kırtasiye ürünlerini kullanırken kahve de mi içmeyelim! Hem kahve içelim, hem kupamız Star Wars’lı olsun, hem de bırakalım kendi kendisini kendisi karıştırsın. Vallahi de dev hizmet!

Dünyanın dört bir yanından havalı ofis dekorasyonlarına göz atmak isterseniz, buraya tıklayın!

Önceki YazıSonraki Yazı