Mezuniyet Hediyesi Fikirleri

Mezuniyet Hediyesi

Yoğun ve yorucu temponun sonuna gelen öğrenciler için mezuniyet dönemi geldi çattı. Onlara güzel bir mezuniyet hediyesi vererek hem mutlu olmalarını sağlayabilir hem de ömür boyu saklayacakları özel bir hediye bırakabilirsiniz. Hem lise hem de üniversite öğrencileri için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz mezuniyet hediyesi fikirleri sizlerle!

Mezuniyet Hediyesi Ne Alınır?

Mezuniyet Hediyesi Bilgisayar

Yeni İş Hayatına Atılacak Mezunlara: Laptop

Eğer mezuniyet hediyesi alacağınız kişi üniversiteden mezun olmuşsa bundan sonraki en yakın planı iş hayatına atılmak olacaktır. Bu yüzden ona hem oldukça işine yarayacağı hem de yılları boyunca kullanabileceği şık bir laptop hediye edebilirsiniz. Geniş yelpazede yer alan laptop modelleri ve fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Mezuniyet Hediyesi Akıllı Telefon

Yeni Bir Telefon İhtiyacı Olanlara: Akıllı Telefon

Hem lise hem de üniversite öğrencileri için güzel bir mezuniyet hediyesi de akıllı telefonlardır. Üstelik eğer hediye alacağınız sevdiğinizin yeni bir telefona gereksinimi varsa mezuniyetini bu hediye ile taçlandırmanız çok doğru olacaktır.

Mezuniyet Hediyesi Kinddle

Mezun Olacak Kitap Kurtlarına: E-Kitap Okuyucu

Yine hem lise hem de üniversite mezunları için alabileceğiniz bir başka teknolojik hediye de e-kitap okuyucular. Eğer hediyeyi alacağınız kişi kitap okumayı çok seviyorsa onun için bundan daha güzel bir hediye olamaz. Ayrıca daha uygun fiyatlı bir hediye almak isterseniz bir kitap seti de tercih edebilirsiniz.

Mezuniyet Hediyesi Ev Eşyası

Yeni Eve Yeni Eşyalar

Daha çok üniversiteden mezun olacaklar ve artık ailesinin yanında yaşamayacaklar için güzel bir hediye alternatifi de ev eşyalarıdır. Bu elektronik bir ev eşyası olabileceği gibi nevresim takımı, yastık, yorgan gibi ev tekstil ürünleri de olabilir. Ayrıca yeni evi için şık dekorasyon ürünleri ya da mutfak eşyaları da tercih edebilirsiniz.

Mezuniyet Hediyesi Saat

Her Özel Günün Vazgeçilmez Hediyeleri: Takı & Aksesuar

Hem lise hem üniversite mezunlarına, hem kızlara hem de erkeklere alabileceğiniz bir mezuniyet hediyesi de takı & aksesuarlardır. Şık bir kol saati, küpe ve kolye takımı, kol düğmesi gibi alternatifleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mezuniyet Hediyesi Bisiklet

Aktivite Tutkunlarına: Bisiklet, Kamp Malzemleri

Eğer mezun olacak sevdiğiniz tam bir aktivite meraklısıysa ona yapmayı sevdiği aktivitelere yönelik hediyeler alabilirsiniz. Örneğin; bir bisiklet, kamp malzemeleri ya da outdoor kıyafetler onun çok seveceği hediye alternatifleri olabilir.

Mezuniyet Hediyesi Uçak Bileti

Mezuniyet Demek Tatil Demek

Tüm yılın yorgunluğunu atmaları için yeni mezun olacaklara bir uçak bileti ya da bir tatil turu hediye edebilirsiniz. İyi bir tatil hem yeni işe başlayacak üniversite mezunlarının hem de yeni bir eğitim hayatına atılacak lise mezunlarının enerji depolamalarını sağlayacaktır.

Mezuniyet Hediyesi Oyun Konsolu

Oyun Meraklılarına: Oyun Konsolu

Oyun tutkunu için yeni bir oyun ya da oyun konsolundan daha güzel bir hediye olamaz diye düşünüyoruz. 3 aylık yaz tatilini evde bol bol oyun oynayarak geçirmesini sağlayacak iyi bir oyun konsolu için alternatifleri buradan inceleyebilirsiniz.

Mezuniyet Hediyesi Kişiye Özel Hediye

Ona Özel Hediyeler

Eğer mezun olacak sevdiğiniz kendine özel parçalardan hoşlanıyorsa ona kişiye özel hediyelerden bir kutu yapabilirsiniz. Bu kutunun içinde isminin yazılı olduğu bir defter ve kalem, her daim yanında taşıyabilecek powerbank ve usb tercih edebilirsiniz.

Mezuniyet Hediyesi Seçerken Bunları da Unutmayın!

Mezuniyet Hediyesi Fikirleri

Mezuniyet hediyesi alacağınız kişi öğrenciliği yeni bitmiş biri olduğundan öğrencilik zamanında isteyip de alamadığı bazı ihtiyaçları olabilir. Bu yüzden mezuniyet hediyesi alırken öncelikle herhangi bir ihtiyacı olup olmadığını öğrenmenizde fayda var. Unutmayın ki en güzel hediye seçimi ihtiyaca yönelik yapılandır. Eğer sizin de bildiğiniz herhangi bir ihtiyacı yoksa hobilerine ya da gelecekteki plan ve ihtiyaçlarına odaklanabilirsiniz. Ayrıca mezuniyet gibi özel bir günde onun yanında olmayı da sakın ha ihmal etmeyin…

Yukarıdaki hediye fikirlerine ek olarak şık bir restaurantta güzel bir akşam yemeği, sevdiği sanatçının konser bileti, uzun zamandır izlemek istediği bir film ya da tiyatro gösterisinin bileti ya da dilini geliştirmek ve mesleği için faydalı olabilecek eğitim kursları da hediye edebilirsiniz. Ayrıca milyonlarca ürünü kolayca incelemek ve hemen sipariş vermek için n11.com‘u ziyaret etmeyi de unutmayın!

Minikler için karne hediyesi fikirleri burada!

Önceki YazıSonraki Yazı