Karne Hediyeleri

Karne Hediyeleri

Sömestr tatili yaklaşırken eve karne heyecanıyla gelen çocukların dört gözle bekledikleri bir şey var: Tabii ki karne hediyeleri! Yoğun bir eğitim döneminin ardından çocuğunuz yalnızca bu tatili değil, aynı zamanda annesinin ve babasının ona alacağı karne hediyelerini de iple çekiyor. Pekiyi ya siz çocuğunuza karne hediyesi olarak ne alacaksınız? Cevabını başka yerde aramayın; en eğlenceli, en eğitici ve en güzel karne hediyeleri fikirleri burada!

Karne Hediyeleri

Teknoloji Düşkünü Miniklere: Oyun Konsolu

Aylarca çalıştı, günlerce sabahladı, ardarda sınavlara girdi çıktı ve tam takır bir karne ile karşınıza çıktı. Bu çocuğa tüm sömestr tatili boyunca keyifle oynayabileceği bir oyun konsolu alınmaz da ne yapılır, değil mi?

Karne Hediyeleri

Doğuştan Prenseslere: Çocuk Kıyafetleri

Eğer karne hediyeleri bekleyişinde olan okul çağında bir kızınız varsa onu hediyenizle etkilemek için modayı yakından takip etmeniz gerek. Tütü etekler, birbirinden sevimli elbiseler ve yumuşacık bere setleri, onu sevindirecek hediyeler arasında.

Karne Hediyeleri

Hayal Gücü Adına: Lego Seti

Karne hediyeleri arasında asırlardır değişmeyen bir klasik varsa o da tabii ki Lego oyun setleri… Birbirinden keyifli ve eğlenceli Lego yapı setleri, hem eğitici hem hayal gücünü geliştiren bir karne hediyesi opsiyonu sunuyor. Aman diyelim, evde ayaklara dikkat!

Karne Hediyeleri

Eğlenirken Öğrensin: Puzzle

Sömestr tatili geldi diye yan gelip yatmak olmaz, değil mi? Çocuğunuzun bir yandan keyifli vakit geçirmesini, bir yandan da eğitim disiplinine kaldığı yerden devam etmesini istiyorsanız eğitici puzzle ve yapbozlar, karne hediyeleri arasından ideal bir seçim.

Karne Hediyeleri

Biri Uzaktan Kumanda mı Dedi?

Okul çağındaki bir erkek çocuğunu uzaktan kumandalı bir oyuncak kadar başka ne mutlu edebilir ki? Pervaneli uçaklar, uzaktan kumandalı arabalar, teknoloji harikası kameralı drone’lar, şarjlı Jeep’ler.. Uzaktan kumandalı tüm karne hediyeleri burada!

Karne Hediyeleri

Kitap Kurtlarına: Kitap

Eğer okumaktan keyif alan bir çocuğunuz varsa ona armağan edebileceğiniz karne hediyeleri neredeyse sınırsız… Hobi olarak edinmeye başladığı bir sanat dalına dair akademik bir kitap, renkleri dans ettireceği bir boyama kitabı ya da en sevdiği yazarın romanı… Seçim sizin!

Karne Hediyeleri

Aileye Bir Hediye İçin: Yurtdışı Seyahati

Neden karne hediyeleri seçeneklerinizi yurtiçi ile sınırlıyorsunuz ki? Dönem boyu dirsek çürütmüş çocuğunuzu ilk yurt dışı seyahatine çıkartmaya ne dersiniz? Birbirinden keyifli sömestr tatili rotaları ile eğlenceli bir tatil sizi bekliyor.

Karne Hediyeleri

Biletini Almayan Kalmasın!

Karne hediyeleri hep kutulu, paketli olacak değil ya? Çocuğunuzu en sevdiği sirk gösterisine, dört gözle beklediği çocuk filmine, kulaklarının pasını silecek bir müzikale ya da sevdiği sanatçının konserine götürecek iki bilet onu tahmin ettiğinizden de mutlu edecek.

Karne Hediyeleri

Yerinde Duramayana: Spor Ayakkabı

Tıpkı her çocuk gibi sizinki de aktif, hareketli ve yerinde duramayan, zıpır bir tip, değil mi? Karnesini alan bir zıpırın yerinde oturacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Ona hareket katacak, en havalısından bir spor ayakkabı hediye etmeye ne dersiniz?

Karne Hediyeleri

Bugün Yasakları Ortadan Kaldırın!

Söz konusu unutulmaz karne hediyeleri olduğu zaman çocuğunuza dört dörtlük bir karne günü yaşatmak için ona günlük hayatında yasakladığınız şeylerin kapılarını açmanız yeterli. İstediği kadar çikolata, pizza, çizgi film ve uyku, belki de ona hayatının en güzel gününü armağan edecektir!

Sömestr tatili planları için geç kalmış sayılmazsınız: Çocuk dostu Avrupa şehirleri listemiz burada!

Önceki YazıSonraki Yazı