Merak Ettiğiniz 11 Ünlünün Muhteşem Evi

Ünlülerin Evleri

Severek takip ettiğiniz yerli ve yabancı ünlülerin nerede ve nasıl evlerde yaşadıklarını biliyor musunuz? Birçok haber sitesinde ünlülerin yüksek fiyatlara ev alıp satmalarını, evlerinin manzaralarını, taşınma veya dekorasyon maceralarını okuyoruz. Biz de sizin için yerli ünlülerin evleri hakkında keyifli bir liste hazırladık.

1. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın evi

Sinem ve Kenan İmirzalıoğlu

Ünlülerin evleri listemizin ilk sırasında yeni evlenen ünlü bir çift var. Geçtiğimiz mayıs ayında hayatlarını birleştiren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, yeni bir ev arayışına girdiler. Sinem Kobal önceden Levent’te oturuyordu. Yeni tuttukları ev ise aslında Serenay Sarıkaya’nın eski evi. Bu ev, Rumelihisarı’nda ikinci köprüyü çok net gören bir konumda ve bu manzarayı ayaklar altına seren bir terası da var. Çift balayına çıktığı için evi düzenleme görevi Sinem Kobal’ın annesine düşmüş.

2. Ajda Pekkan’ın Evi

Ajda Pekkan

Ajda Pekkan’ın evi, ünlülerin evleri arasında en çok merak edilenlerden biri. Süperstar aslında tek bir evde yaşamadı. 2011 yılında Polonezköy’de 50 kedisiyle 9 sene yaşadığı evi sattı ve Arnavutköy’e taşındı. (Eski evi benzer eşyalarla otel olarak işletiliyor.) Arnavutköy’deki evi ise gerçekten muhteşem. Sevimli kedilerin koşuşturduğu ev, tabii ki Boğaz manzaralı ve teraslı. Ünlülerin evleri demek, dekorasyon demek! Ajda Pekkan bunun hakkını tam manasıyla veriyor.

3. Demet Akalın’ın Evi

Demet Akalın

Eşiyle Beykoz’da oturan Demet Akalın, eşinin işinin Hadımköy’de olması nedeniyle evini 2015 yılında oraya taşıdı. Başta hatır için semt değiştiren sanatçı, şimdilerde penceresinden bakınca gördüğü ferah manzaraya alışmış gibi görünüyor. Alışılmayacak gibi de değil gerçekten. Başka fotoğraflarını görmek isterseniz Demet Akalın’ın Instagram hesabına bakabilirsiniz.

4. Hülya Avşar’ın Evi

Hülya Avşar

Ünlülerin evleri içi ve dışıyla hayranların ilgisini çekiyor. Hülya Avşar’ın, sevimli köpeklerin renk kattığı evi de aynı ölçüde ilgi uyandırıyor. Saadettin Saran’dan ayrıldıktan sonra taşınan sanatçı, Büyükdere Caddesi üzerindeki Sapphire’dan bir daire aldı. Oldukça yüksek bir konumda olan daire İstanbul manzarasını ayaklar altına seriyor.

5. Sibel Can’ın Evi

Sibel Can

Ünlülerin evleri listemizin gözde konumlarından biri de Beykoz. Sibel Can da ailesiyle birlikte Beykoz’da kocaman bir evde oturuyor. Üç katlı evin 9 odası, 7 banyosu, 1200 m2 kare kullanım alanı var. Sanatçı, bu evin ona doğayla baş başa kalma imkanı sunduğunu, ayrıca evinin tertemiz olmasına ve çiçeklerle donatılmasına önem verdiğini söylüyor.

6. Serenay Sarıkaya’nın evi

Serenay Sarıkaya

Ünlülerin evleri listemizin en başında Sinem Kobal’un Serenay Sarıkaya’nın eski evini satın aldığını söylemiştik. Senenay Sarıkaya ise Kerem Bursin ile ev arayışında Şahan Gökbakar’ın evine talip olmuş ama komedyenin verdiği fiyatı pahalı bularak başka bir ev arayışına geçmişti. Çift, Zincirlikuyu’da tasarımından rahatlıkla tanıyabileceğiniz bir rezidanstan daire aldı.

7. Çağatay Ulusoy’un Evi

cagatay-ulusoy

Listemizdeki ünlülerin evleri genel olarak satın alınmış ama aralarında kiralık olanlar da var elbette. Bunlardan biri de Çağatay Ulusoy’un Arnavutköy’de tepelerinde yer alan evi. Kirasının 20 bin TL olduğu söylentiler arasında ama ne kira ne ev hakkında kesin bilgiler yok.

8. Acun Ilıcalı’nın Evi

Acun Ilıcalı

Ünlülerin evleri denildiğinde son zamanların en çok ismi geçen ünlülerinden Acun Ilıcalı’nın evinin de akla gelmesi normal. Ünlü yapımcı, Boğaz manzaralı, 6 odalı evini 2015 yılında teslim aldı. Evi, son derece şık dekore ettiren Acun Ilıcalı, villanın muhteşem bahçesinin tadını çıkarmayı ihmal etmiyor.

9. Mustafa Sandal’ın Evi

Mustafa Sandal

Ünlülerin evleri listemizde Mustafa Sandal’ın iki evinden bahsedebiliriz. Birincisi, Çubuklu Vadi Evleri’nden bir milyon dolara aldığı villa yeşillikler içinde ve harika bir manzaraya sahip. İkincisi de eşine aldığı beş milyon liralık bir yüzen ev, yani yat.

10. Ayşegül Aldinç’in Evi

Ayşegül Aldinç

Yılların eskitemediği Ayşegül Aldinç, evi ile sadece bu listede değil her daim ünlülerin evleri listesinde yerini alıyor. Cihangir sırtlarında yer alan evin doğrudan Boğaz manzaralı olmasının yanı sıra dekorasyonu da oldukça özenli ve göz alıcı.

11. Eda Taşpınar’ın evi

Eda Taşpınar

Eda Taşpınar, Baltalimanı’nda Boğaz manzaralı bir apartman dairesinde oturuyor. 220 m2 genişliğindeki daire eklektik bir tarzda döşenmiş; modern ve nostaljik unsurlar sade bir şekilde bir araya gelmiş. Üç oda, bir salon, bir mutfak ve bir banyosu var.

Siz de evinizin dekorasyonunu güzelleştirmek ve daha modern hale getirmek isterseniz Ev ve Yaşam kategorisini inceleyebilirsiniz. Tüm dekorayson ipuçları için ise blogumuzun Ev & Bahçe kategorisini ziyaret edin.

Önceki YazıSonraki Yazı