Ödüllü Test: Tarzınıza Hangi Saat Modelleri Yakışır?

Teknolojik gelişmelerin bir getirisi olan dijital saatler her tarafımızı kaplamış olsa da kol saatlerinin taşıdığı anlam bir başka. Kol saatleri, sadece zamanı takip etmeyi değil, aynı zamanda tarzınızı tamamlayacak en önemli aksesuarınız olma görevini görüyor.

İş toplantılarında, sosyal çevrede, sporda, kısacası hayatın her alanında sizi tanımayan insanlar sadece kol saatinize bakarak sizin hakkınızdaki ilk izlenimlere ulaşabilecek.

Peki sizin tarzınıza en çok yakışacak olan kol saatleri hangileri biliyor musunuz? Aşağıdaki testi çözün; hem tarzınıza uygun kol saati modellerini görün hem de yeni bir saat almak için indirim kuponu kazanın! İndirimli saatleri görmek, kupon kazanmak ve hediye saat kazanma şansını yakalamak için gerekli olan detayları aşağıda görebilirsiniz. 

Test Sonucunu Yorum Bölümünde Bizimle Paylaşan Herkese %10 İndirim Kuponu

Test sonucunu  yorum bölümüne yazarken, oradaki e-posta bölümüne n11.com’a üyelik mailini yazan herkesin hesabına, saat kategorisinde geçerli %10 indirim kuponu tanımlanacak. Kuponların hesabınıza yüklenebilmesi için e-posta adresinizin, n11.com’a üye olduğunuz e-posta adresi ile aynı olması gerekmekte. Kuponlar 3 Nisan’da n11.com hesabınıza tanımlanacak; 16 Nisan 2017 saat 23.59’a kadar, 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak.

Unutmadan söyleyelim: Test sonuç bölümündeki görsele tıklayarak tarzınıza uygun olan saat modellerini sadece size özel indirimli fiyatlarla göreceksiniz!

Yarışmaya Katılın, Hediye Saat Kazanma Şansını Yakalayın

Test sonucunu yazarken en güzel “saat” akrostişini yazın, hediye saat kazanma şansını yakalayın!

Sizin için aşağıda birkaç akrostiş denemesi yaptık:

Sen misin gözümün bebeği?
Aşk mısın, aşık mısın?
Anladım, sen hayatsın,
Tamam! Aşksın sen.

Sevmişim, öyle bir sevmişim ki
Aldanmışım, kanmışım
Ah be nasıl yanmışım
Tükenmişim…

Sevgi dolu günlere
Aşk kokan çiçeklere
Arkadaşlığa ve dostluğa
Tüm iyiliklerin bolluğuna!

Yarışmamız 2 Nisan 2017 saat 23.59’da sona erecek olup, hediyeler yarışma bitiminde kazananlara gönderilecektir. Katılım Koşullarını detaylı incelemek için tıklayın!

Haydi bakalım, kimin daha yetenekli olduğunu görelim.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Test: Tarzınıza Hangi Saat Modelleri Yakışır? %%personality%%
Önceki YazıSonraki Yazı