Babalar Günü Hediyeleri

Babalar Günü Hediyeleri

Babalar Günü her zaman varlığıyla bizi güçlendirmiş olan babalarımızın değerini onlara en güzel şekillerde hissettirebilmemiz için bir fırsat. Dolayısıyla, Babalar Günü yaklaşınca herkesi babasını mutlu etmenin yollarını araştırma, babalar günü hediyeleri konusunda farklı ancak işlevsel hediyeler bulmaya yönelik fikirler üretme telaşı da sarıyor. Evet, Babalar Günü yaklaştı ancak babalar günü hediyeleri konusunda karar vermek için şanslısınız ki biraz daha vaktiniz var. Her sene Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanan Babalar Günü, bu sene 17 Haziran 2018 tarihine rastlıyor. Bu Babalar Günü’nde babanıza seçeneksizlikten kravat ya da parfüm almayın diye, sizin için babalar günü hediyeleri olarak sunabileceğiniz 11 teknolojik ürünü derledik. Babalarımız da teknolojiyi sever, hem de bazıları sizden bile çok sever! Bu yılın gözde Babalar Günü hediyeleri için tıklayın ve hemen hediyenizi alın!

Kayıp Eşya Bulucu

Babalar Günü Hediyeleri Kayıp Eşya Bulucu

Babanız bazı eşyaları sık sık kaybedip bulmak için saatler harcıyorsa, son teknoloji ürünler arasından onun için bir obje bulucu satın alabilirsiniz. Bluetooth teknolojisi ile çalışan ve akıllı telefonla iletişim içinde olan bu ürünler sadece unutkan babalara değil, herkese lazım.

Akıllı Televizyonlar

Babalar Günü Hediyeleri Akıllı TV

Eğer babanız için televizyon ve internet birleşiminin vazgeçilmez olduğunu düşünüyorsanız, babanızın internete bağlanabileceği akıllı televizyonlar babanız için uygun teknolojik ürünler olacaktır. Büyük ekranda internet gezintileri devrini babanız için açan siz olabilirsiniz.

Akıllı Saat

Babalar Günü Hediyeleri Akıllı Saat

Babalar Günü için alacağınız babalar günü hediyeleri artık akıllı ürünlerden olsun, babanız bir geek’e dönüşsün istiyorsanız, babanız için almayı düşündüğünüz saati de akıllı saat modelleri arasında seçebilirsiniz. Babanızın IOS ya da Android uyumlu telefonuyla bağlantılı çalışan bu akıllı saatlerle alışverişten telefon aramalarına her şeyi babanızın kolunda olacak. Seveceğinden eminiz.

Fitness Monitörü

Babalar Günü Hediyeleri Fitness Monitörü

Son zamanlarda babanızda bir spor merakı alıp gittiyse, onu mutlu edecek babalar günü hediyeleri de kesinlikle bu merakıyla ilgili olmalı. Fitness monitörü olarak adlandırılan bu giyilebilir teknolojiler sayesinde babanız adım sayısından yaktığı kaloriye, uyku süresinden aktif olduğu süreye kadar pek çok bilgiyle sağlıklı olmak için daha da motive olacaktır.

Robotik Çim Biçme Makinesi

Babalar Günü Hediyeleri Çim Biçme Makinesi

Büyük bir bahçeniz var ve babanız çim biçme konusunda özellikle titizse, babanızı hayrete düşürecek babalar günü hediyeleri arasında robotik çim biçme makinası da bulunuyor. Babanız çim biçme makinesinin başından ayrılıp, bir sandalye çekip buzlu limonatasını yudumlarken, şarjla çalışan bu robotun çimleri kendiliğinden biçmesini keyifle izleyecek, eminiz.

Ipod Touch

Babalar Günü Hediyeleri iPod Touch

Babanız müziksiz yapamayanlardansa, ona bir müzik çalar almanın tam sırası. Ancak elbette eski moda bir şey değil bahsettiğimiz. Ipod Touch ile babanız müziğini her yere götürebilecek, sevdiği oyunları Ipod Touch üzerinden her yerde oynayabilecek, mutlu anlarınızı bir fotoğrafçı olarak baba rolünde ölümsüzleştirebilecek.

Kahve Makinesi

Babalar Günü Hediyeleri Kahve Makinesi

Babanız da sabahları kahvesini içmeden uyanamayanlardan, huysuz olanlardan, güne başlayamayanlardan biriyse ve henüz evinizde hızlıca kahve yapabilen bir kahve makinesi bulunmuyorsa, babanız için düşünmeniz gereken babalar günü hediyeleri arasında dokunmatik, otomatik, elektrikli, hızlı ve pratik kahve makinesi modelleri olmalı. Kesinlikle sevindirir!

Okumayı Seven Babalar İçin E-Kitap Okuyucular

Babalar Günü Hediyeleri E-kitap Okuyucu

Artık kitap teknolojisi de geliştiğinden kitap okumayı seven babalar için sürekli basılı kopya almaktansa, bir e-kitap okuyucu alarak geniş bir kütüphane oluşturmasını ve yanında taşımasını sağlayabilirsiniz. Hem de göz yormayan tasarımıyla e-kitap okuyucuları babanızın okuma şevkini de katlayacaktır.

Tabletler

Babalar Günü Hediyeleri Tablet

Babanız bilgisayar monitörüne bakmaktan sıkıldıysa, Facebook’ta gezinmek gibi aktivitelerini rahatça koltuğuna oturup yapmak arzusundaysa, babalar günü hediyeleri listenize bir tablet alternatifi de eklemenizi öneriyoruz. Babanız, gözlükleri ve tableti salonun baş köşesinde keyif vakti!

Şarjlı Masaj Yastığı

Babalar Günü Hediyeleri Masaj Yastığı

Sizi masaj taleplerinden kurtaracak, babanızı ise dünyanın en mutlu babası yapacak babalar günü hediyeleri arasında şarjlı masaj yastığı da bulunuyor. Bu masaj yastıkları, şarj edilebilir özellikli, bel ve boyun bölgesine rahatlatıcı dairesel hareketlerde masaj yaparak yüzde yüz gülümseme garantili babalar günü hediyeleri olacak.

Babalar Günü Hediyeleri Bonusu: Her Şey Kumandası

Babalar Günü Hediyeleri Kumanda

Akıllı kumanda ya da universal kumanda olarak teknik bir isimle anılan bu kumandalara biz her şey kumandası diyelim istedik. Babanız televizyon ünitesi çevresinde bulunan çeşitli elektronik cihazlar arasında geçiş yaparken kolayca tek ve akıllı kumanda kullansın, kafası karışmasın, o çok sevdiği kumandayı elinde bulundursun diye!

Hazır kumanda demişken; çok sevdiğimiz babalarımızın asla anlam veremeyeceğiniz birbirinden sevimli 11 davranışını sizin için listeledik!

Önceki YazıSonraki Yazı