Kerastase Aura Botanica

Kerastate Aura Botanica

Giderek hızlanan yaşam temposu ve hızlı tüketim alışkanlarının hayatımızın her alanında boy göstermeye başlaması ile birlikte sağlıklı ve doğal ürünler her geçen gün daha da fazla önem kazanıyor. Bir yandan sağlıklı beslenmeye, bir yandan da bedenimize ihtiyaç duyduğu doğallığı temin etmeye çalışırken kaotik düzenimiz buna her zaman elverişli olmayabiliyor. Saç bakımının da ne kadar önemli olduğu üzerinde daha önce durmuştuk. Neyse ki Kerastase‘in yeni doğal bakım serisi, içinde bulunduğumuz koşuşturmacada saçlarımız için elzem olan doğallığı, faydayı ve besleyici elementlerin hepsini kompakt birer şişede buluşturmuş ve bizlere sunmuş. Kerastase Aura Botanica Doğal Bakım Serisi, yüzde 99’a kadar doğal içeriği ile saçlarınızı natürel etmenlerle beslemeyi, canlandırmayı ve güçlendirmeyi hedefliyor.

Saçınızdaki doğal ışıltının sırrı: Aura Botanica Bain Micellaire Şampuan

Kerastate Aura Botanica Şampuan

Özellikle canlılığını yitirmiş ve matlaşmış saçlardan şikayet edenler için ideal nitelikte olan Kerastase Aura Botanica Bain Micellaire Doğal Şampuan, yüzde 96 doğal içerik ile zenginleştirilmiş, olağanüstü bir bakım şampuanı olarak karşımıza çıkıyor. Silikon veya paraben gibi zararlı ve toksik maddelerden arındırılmış olan bu bakım şampuanı içerisinde Hindistan cevizi ve şekerden elde edilen doğal ve besleyici sülfat bulunmaktadır. Bununla birlikte bu şampuan Fas argan yağı temelli olup saçınıza göz alıcı parlaklık ve ışıltı getiren Omega 6-9 bakımından da fazlasıyla zengindir. Saç tellerinin özellikle yıprandığı ve yorgun düştüğü soğuk kış aylarının akabinde saç derinizi canlandırmak ve saçlarınızı eski ışıltısına yeniden kavuşturmak için Aura Botanica doğal şampuan ideal bir seçim. Bir bakanı bir daha döndürüp baktıran ışıltıda saçlar için bakım kürünüzü yine Aura Botanica serisinden Fondamental Doğal Saç Kremi ile tamamlamanız mümkün.

Kerastase Aura Botanica Concentre Essentiel Yağ ile bir gün değil, her gün ışıldayın

Kerastate Aura Botanica Bakım Yağ

Kerastase’in yeni doğal bakım serisi Aura Botanica’nın doğal şampuanı ile saçlarınızı yıkadınız, sonra da doğal saç kremi ile kremleyip duruladınız. Saç köklerinizin ihtiyaç duyduğu doğallık bununla sınırlı kalmıyor. Kalıcı ışıltı, baş döndüren parlaklık ve daima sağlıklı saçlar için saçınıza düzenli olarak elzem yağlar ile bakım yapmanız şart. Yüzde 99’a kadar doğal özler ile hazırlanmış olan Kerastase Aura Botanica Concentre Essential Yağ sayesinde saçınıza 48 saate kadar derin ve dayanıklı beslenme sağlamış olursunuz. Tamamen bitki özlü olan ve nemlendirici özelliğe sahip bu saç yağı, uyguladığı yoğun bakım sayesinde özellikle hassas ve ince telli saçlarda adeta mucizeler yaratmak üzere tasarlanmış. Bu ürünü dilerseniz kafa derinize masaj uygulayarak kullanabilir, dilerseniz şampuan öncesi saçınıza sürebilir, dilerseniz de düzenli olarak genel tedavi amaçlı kullanbilirsiniz. Samoa’nın Hindistan cevizleri ve argan yağı özleri barındıran bu mucizevi yağ ile 4 kata kadar daha parlak saçlara ulaşmanız mümkün.

Kerastate Aura Botanica Bakım Sprey

Bakım kürünüzü tamamladıktan ve saçlarınızı kuruttuktan sonra Kerastase Aura Botanica Essence D’eclat Saç Spreyi sıkarak gül suyunun şifalı ve iyileştirici özelliklerine tanıklık edebilirsiniz. Hindistan cevizi, argan yağı, jojoba özü ve avokado yağının birleşiminden oluşan birinci fazı ve Isparta’ya özel Damascus gülünden oluşan ikinci fazı ile karma bir yapıdan oluşan bu sprey, saçınızdaki nem oranının dengede kalmasını sağlar. 72 saat dayanıklılık vaat eden, elektriklenmeleri ve kopmaları önleyen Essence D’eclat doğal sprey ile yumuşacık, parlak ve sağlıklı saçlar sizin.

Sağlıklı saçların arkasındaki gizli takım: Kerastase Aura Botanica Doğal Bakım Seti

Kerastate Aura Botanica Bakım Seti

Güneşin ışıltısını yakalayan, sağlık ile dalgalanan ve mükemmel bir görünüm oluşturan saçlar için tek ihtiyacınız olan şey, Kerastase’in yeni doğal bakım serisi Aura Botanica’nın 4’lü seti. Şampuan, saç kremi, saç yağı ve saç spreyinin bir arada bulunduğu bu mucizevi set ile her daim sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmanız mümkün. Başta kuru ve ince telli saçlar olmak üzere her saç tipine uygun olan bu doğal ürünler aynı zamanda unisex olma özelliğini de taşıyor. Vakit, kışın yıpranmışlığını üzerinizden atma ve baharı ışıltınızla karşılama vaktidir!

Bitkilerin doğal ve şifalandırıcı gücünü keşfetmek için sizi ürün sayfamıza bekliyoruz.

Önceki YazıSonraki Yazı