Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri

Erkek Sevgiliye Hediye

Erkek sevgiliye hediye almak biraz çetrefelli olsa da hayli zevklidir. Sevdiğinize sevginizi anlatmanın en güzel yöntemlerinden olan hediyeleşmeyi sadece bir güne de sığdırmamak gerekir. Küçük sürprizler hem heyecanı ayakta tutar hem de ona verdiğiniz değeri sık sık açığa vurmanızı sağlar. Erkek sevgiliye hediye alırken sevgilinizin hoşuna gidecek şeyleri tespit etmeye ve onu mutlu etmeye odaklanmanız gerekir. Yani sizlere öneri olarak hazırladığımız bu ürünlerden sevgilinizin en çok seveceğini düşündüğünüzü seçmek sizin işiniz! Sevgililer günü hediyesi ya da erkek sevgiliye doğumgünü hediyesi almayı düşünüyorsanız bu yazımızdaki erkek sevgiliye hediye fikirlerinden kesinlikle faydalanabileceksiniz.

Erkek Sevgiliye Hediye French Press

Kahve Tutkunu Sevgililere: French Press

Eğer sevgiliniz tam bir kahve canavarıysa ona verebileceğiniz en güzel hediye elbette ki bir french press’tir. Üstelik kahvenin yanı sıra french press ile bitki çayları demlemek de son derece sağlıklı ve pratik. Yanında bir de tadını sevdiğini bildiğiniz filtre kahve çeşidini, çikolatalar ve şekerlemeleri de ekleyerek sevgiliye hediye kutusu yapabilirsiniz.

Sevgiliniz bu french press‘lere bayılacak!

Erkek Sevgiliye Hediye Saat Kutusu

Klişelerden Uzak Duranlara: Saat Kutusu

Erkeklerin en büyük aksesuar zaaflarından biri saattir. Hal böyle olunca erkek sevgiliye hediyeler arasında akla gelen ilk hediye de sevgiliye saat hediye etmek oluyor. Ancak klişelerden biraz uzaklaşmanızı istediğimiz bu öneri listesinde sevgilinize saat değil saatlerini daima elinin altında düzenli bir şekilde bulabilmesini sağlayacak bir saat kutusu almanızı tavsiye ediyoruz.

En şık saat kutusu modelleri burada!

Erkek Sevgiliye Hediye Oyuncak

İçindeki Çocuğu Daima Yaşatanlara: Yetişkin Oyuncakları

Oyun oynamak sadece çocuklara özgü sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Sevgilinizin içindeki çocuğu daima yaşatmak için ona oynamaktan keyif alabileceği bir oyuncak hediye edebilirsiniz. Bu; onun çocukken oynamayı en sevdiği oyuncaklardan biri olabileceği gibi teknolojik kumandalı oyuncaklar da olabilir.

Belki aradığınız oyuncak buradadır!

Erkek Sevgiliye Hediye Defter

En Mutlu Anları Yeniden Yaşama Zamanı!

Erkek sevgiliye hediyeler almak yerine ona bir hediye hazırlamaya ne dersiniz? İçinde mutlu ve özel anılarınızın yer aldığı bir defter mesela… Adını da “mutlu anlar defteri” koyabiliriz bu defterin. Tanıştığınız günden beri not aldığınız güzel anılarınızı kaleme alabilir ve defteri birkaç fotoğrafla da canlandırarak ona sunabilirsiniz.

Mutlu anı defteriniz olabilecek defterler!

Erkek Sevgiliye Hediye Kutu

Ona Özel Bir Kutu Hazırlamaya Var Mısınız?

Hazır yaratıcılıktan gidiyorken sınırları biraz daha zorlamaya hazır olun! Sevgilinizle geçirdiğiniz zamanları bir düşünün ve hem ikiniz için hem de onun için özel olan her şeyi hatırlamaya çalışın. Bu bir obje, bir mekan ya da bir yiyecek bile olabilir. Ve tüm bunları bir kutu içinde toplayarak ona hediye edin!

Mesela bu kutulardan biri olabilir.

Erkek Sevgiliye Kamp Malzemeleri

Kampçı Sevgililere Özel: Kamp Malzemeleri

Sevgiliye özel hediyeler diyoruz ya o yüzden biraz daha özel düşünün. Mesela eğer sevgiliniz tam bir doğa tutkunu ve kamp sevdalısıysa ona kamp malzemelerinden daha güzel bir hediye düşünülemez. Bir çadır, ısıtıcı yemek termosu, dağcı çantası, kamp masası kısacası aklınıza kampla ilgili gelebilecek ne varsa birer hediyedir aslında. Ya da iki kişilik kamp seti alarak bir sonraki kampında ona eşlik etmeye ne dersiniz?

Sevgilinizin çok seveceği kamp malzemeleri burada!

Erkek Sevgiliye Hediye Video

Kamera Karşısına Geçmeye Ne Dersiniz?

Kamera karşısına geçmek dedik diye öyle profesyonellik gerektiren bir hediye önerisi sanmayın. Bu filmi cep telefonu kameranızla bile çekebilirsiniz. Onun için en güzel hediye sizin bir bakışınız ya da bir cümlenizdir elbet. Ee o zaman geçin kameranın karşısına ve ona belki de bugüne kadar hiç bahsedemediğiniz duygularınızı açın. Böylece bu güzel duygularınızı bir video ile kayıt altına alarak ölümsüzleştirebileceksiniz.

Aradığınız kameralar da burada!

Sevgilinize el emeği bir hediye hazırlamaya ne dersiniz? El yapımı hediye önerileri burada!

Önceki YazıSonraki Yazı