Evlilik Yıldönümü Hediyeleri

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri

Evlilik yıl dönümü ya da tanışma yıl dönümü hediyesiz düşünülemez. Sevdiğiniz kişiyle bir yılı daha devirmenin anısına birbirinize o yılı hatırlatacak hediyeler alabilirsiniz. Evlilik yıldönümü hediyeleri elbette kişiye özeldir. Ancak sizler için derlediğimiz evlilik yıldönümü hediye fikirleri risksiz ve beğenilme olasılığı yüksek hediyeler. Eğer yıldönümünüz yaklaştıysa ve eşinize/sevgilinize ne hediye alacağınıza hala karar veremediyseniz sizler için derlediğimiz hediye fikirlerinden ilham alabilirsiniz.

Erkeklere Alınabilecek Evlilik Yıldönümü Hediyeleri

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Erkek

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Kulaklık

Kablolardan Kurtulma Zamanı: Kablosuz Kulaklık

Kablolu kulaklıkların yerini kablosuz kulaklıklar almaya başladı bile. Eğer eşiniz iş gereği sık sık telefonla konuşuyorsa onu kablolardan kurtarmanın zamanı sizce de gelmedi mi? Apple iPhone kullanıcıları için Airpod, Android telefon kullanıcıları için ise; Ttec, Snopy, Jabra, Sony gibi markaların kablosuz kulaklık modellerini inceleyebilirsiniz. Aradığınız tüm model ve markalar içinse “Kulaklık” kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Gimbal

Anıları Ölümsüzleştirmek İçin: Gimbal

Gimbal yani telefon sabitleyici son zamanlarda hayli rağbet gören bir ürün. Eğer eşiniz profesyonel ya da amatör olarak fotoğraf/video çekimleri yapıyorsa onun için alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri gimbal’dır. Farklı çekim teknikleri ve her hareket koşulunda bile sarsılmayani net görüntü ve videolar elde edilmesini sağlayan gimbal modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Çanta

Klasik Bir Hediye Arayanlara: Çanta & Cüzdan

Çanta ve cüzdan her ne kadar klasikleşen hediye önerilerinden olsa da her erkeğin kullanmayı sevdikleri parçalar. Eğer sevdiğiniz kişinin cüzdanının eskidiğini düşünüyor ya da yeni bir çantaya gereksinimi olduğunu biliyorsanız çanta & cüzdan ya da her ikisinden birini alarak onu mutlu edersiniz. Yağmur geçirmez sırt çantaları, bilgisayar taşıma çantaları ve evrak çantaları çanta alternatifleri arasında şık bir hediye olacak parçalardır.

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Akıllı Saat

Teknoloji Tutkunu Eşlere: Akıllı Saat/Bileklik

Özellikle erkekler teknoloji konusunda biraz daha meraklıdırlar. Eğer sizin eşiniz ya da sevgiliniz de adeta bir teknoloji tutkunuysa onun için akıllı saat ya da akıllı bileklikten daha doğru bir hediye olamaz diyebiliriz. Farklı markaların farklı fiyat seçenekleriyle piyasaya sunduğu akıllı saat ve bileklik modellerini “Giyilebilir Teknoloji” kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Tatil

Kısa Bir Kaçamak: Tatil & Turlar

Hem eşinizi hem de kendinizi kısa bir tatille ödüllendirmeye ne dersiniz? Hafta sonu kaçamağı yapabileceğiniz tatil önerilerinden bazıları; Kapadokya turu, Bolu Yedigöller gezisi, Trekking turları, tekne turları, Pamukkale gezisi, Şile & Ağva’da bir gün konaklamalı geziler olabilir. Hem hava değişikliği hem de yeni bir yer keşfi yapmak istiyorsanız evlilik yıldönümü hediyeleri arasından şehirden kaçıştan daha iyi bir fırsat olamaz!

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Koşu Bandı

Hep İstenen: Evde Spor Aleti

Hep istenen ama bir türlü başlanamayan sporu sevdiğiniz kişinin ayağına getirmeye ne dersiniz? Evde Kullanılabilecek Spor Aletleri yazımızı inceleyerek hangi spor aletini alacağınıza karar verebilir ve daha sonra buradan kolayca sipariş edebilirsiniz. Bundan daha sağlıklı ve zindelik kazandıracak bir hediye olamaz, öyle değil mi?

Kadınlara Alınabilecek Evlilik Yıldönümü Hediyeleri

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Kadın

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Pırlanta

Önce Klasikler: Takı & Aksesuar

Çoğu kadın takı ve aksesuarlara çok düşkündür. Bu yüzden takı & aksesuar gibi hediyeler artık klasik hediyeler arasında yer almaktadır. Ancak bu hediyeler beğenilme ihtimali yüksek olduğunan risksiz hediyelerdir. Bu evlilik yıl dönümünüzde eşinize o çok istediği pırlanta yüzüğü alabilir, yeni bir set takımıyla mutlu olmasını sağlayabilir ya da son aldığı elbiseye uygun bir küpe hediye edebilirsiniz. Aradığınız tüm takılar burada!

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Spa

Yorgunluğu Atsın Diye: Spa & Masaj

Hem yorgunluk atmasını hem de rahatlamasını sağlayacak masaj & spa ile eşinizi mutlu etmeye ne dersiniz? Üstelik dilerseniz bu hediyede kendiniz için de bir yer bulabilirsiniz. 2 kişilik masaj ve spa satın alarak eşinizle bol dinlenmeli bir gün geçirebilir, akşamında da birlikte güzel bir yemek yiyebilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Foreo Luna

Bebeksi Bir Cilt İçin: Cit Temizleyiciler

Cilt temizliği bebeksi bir cildin ilk şartı. Cildi kusursuz olarak temizlemek ve ölü derilerden arındırmak içinse cilt temizleme fırçaları kullanmak gerekir. Eşinize bu yıl dönümünde onu mutlu edecek bir cilt bakım fırçası satın alabilirsiniz. Foreo Luna cilt temizleme ve yaşlanma karşıtı fırçalar bu ara kadınların en çok sevdiği cilt ürünlerinden bizden söylemesi!

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Kadın Çanta

Beğenilme Garantili: Ayakkabı & Çanta

Kadınların takı ve aksesuar kadar çok sevdikleri bir diğer parçalar da ayakkabı ve çantalardır. Sayısız çantası olan bir kadın bile kendine bir çanta hediye edildiğinde mutlu olur. Her evlilik yıldönümü hediyesi konusunda bir türlü ne alacağınıza karar veremiyorsanı birbiriyle uyumlu bir ayakkabı – çanta kombini yaparak, eşinizi sevindirebilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Kindle

Kitap Okumayı Sevenlere: Kindle

Eşiniz kitap okumayı seviyorsa ona e-kitap okuyucu kindle’dan daha iyi bir hediye olamaz. Dilerseniz eşinizin okumak istediği kitabı ya da okuyup da çok etkilendiği kitapları e-kitap okuyucusuna yükleyerek sürprizi ikiye katlayabilirsiniz. Aradığınız e-kitap okuyucu modelleri burada!

Evlilik Yıldönümü Hediyeleri Hobi Seti

Hobilerine Özel: Hobi Seti

Eğer eşinizin yapmaktan keyif aldığı bir hobisi varsa evlilik yıl dönümüzde eşinizin hobisine özel bir hediye alabilirsiniz. Örneğin; seramikle uğraşan eşinize seramik yapma seti, resim yapma hobisi olan eşinize tuval ve resim yapma kalemleri gibi. Böylece onu uğraştığı şey konusunda da teşvik etmiş olacaksınız.

Hediye olarak takı ya da aksesuar almayı düşünüyorsanız Hediye Takı & Aksesuar Önerilerimize göz atabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı