En Ünlü Babalar ve Çocukları

Babalar Günü Ünlü Babalar Obama

Hepimizin babası birer star, birer kahraman kendi hayatlarımız için. Ancak bir de gerçek hayatta star olan babalar var tabi. Kimileri müzik dünyasının starları, kimileri politikanın. Sinema starı olan babalar mı dersiniz, başka alanlarda ünü almış yürümüş babalar mı… E, aslında her zaman düşünmez miyiz böyle bir aile yaşantısı nasıl olur diye? Babanızın herkes tarafından bilinen biri olduğunu düşünmek ve bu titrden gelen avantajları hayal etmek kimi zaman hüzünlendirse de, herkesin babası kendine diyor ve Babalar Günü için hazırladığımız en ünlü babalar ve çocukları adlı yazımıza giriş yapıyoruz.

Donald Trump ve Çocukları

Babalar Günü Ünlü Babalar Trump

Babalar Günü için hazırladığımız en ünlü babalar ve çocukları yazımıza en az günün kendisi kadar star bir babayla başlayalım dedim. Donald Trump’ın başından şimdiye kadar üç evlilik geçmiş ve bu evliliklerinden beş tane kızlı erkekleri çocuğu var. Trump ailesinin çocukları Ivanka Trump, Tiffany Trump, Eric Trump, Donald Trump Jr., Barron Trump, Babalar Günü için dünyanın en sansasyonel ve en kuvvetli politikacılarından biri olan babaları Donald Trump için ne gibi sürprizler hazırlamış olabilirler acaba?

Barack Obama ve Çocukları

Babalar Günü Ünlü Babalar Obama

Eski ABD Başkanı Barack Obama her zaman ailesine karşı sevecen tavırlarıyla yer aldı medyada. Eşi Michelle Obama ile 1992 yılından bu yana evli olan Barack Obama’nın iki tane de kızı var. Malia Obama ve Sasha Obama, Barack Obama’nın özgürlükçü ve entelektüel tavrının sonucu olarak kendilerine oldukça güvenen genç kadınlar olarak biliniyorlar. Babalar Günü onlar için ayrı bir anlam taşıyor olmalı bu nedenle.

Brad Pitt ve Çocukları

Babalar Günü Ünlü Babalar Brad Pitt

Hollywood’un en çok sevilen yıldızlarından ve ilerleyen yaşına rağmen hâlâ yakışıklılığıyla gönüllerdeki yerini koruyan Brad Pitt’in Angelina Jolie ile olan birlikteliği boyunca altı tane çocukları oldu. Altı çocuğun üç tanesi ise evlatlık. Maddox, Zahara ve Pax, sırasıyla Kamboçya, Etiyopya ve Vietnam’daki yetimhanelerden evlat edindikleri çocuklar. Shiloh, Knox ve Vivienne ise ünlü çiftin biyolojik çocukları. Ünlü çiftin çocukları medyada kısaca Brangelina çocukları olarak biliniyor. Boşanma sürecinde olan Brad Pitt’in Babalar Günü her şeye rağmen altı çocuğunun sevgisiyle geçeceğe benziyor.

Julio Iglesias ve Çocukları

Babalar Günü Ünlü Babalar Iglesias

Julio Iglesias’ı dünyanın en çapkın adamı olarak tanıyoruz. Birlikte olduğu kadınların sayısı konusunda dörtlü haneler telaffuz edilen, hakkında aşk dolu mitler yayılan bir ünlü olarak Julio Iglesias, aynı zamanda yine yakışıklılığıyla ve şarkılarıyla popüler bir figür olan Enrique Iglesias’ın babası. Enrique Iglesias’ın dışında yedi çocuğu daha olan Julio Iglesias için de Babalar Günü bol hediyeli ve kutlamalı geçeceğe benziyor.

Paul McCartney ve Çocukları

Babalar Günü Ünlü Babalar McCartney

Paul McCartney denince The Beatles, The Beatles denince Paul McCartney akla geliyor. Ünlü gitarist Paul McCartney’nin Stella McCartney, James McCartney, Beatrice McCartney, Mary McCartney, Heather McCartney adında beş çocuğu var. Babanızın zamanın en yakıcı müzik gruplarından birinin herkesin hayran olduğu gitaristi olduğunu düşünsenize. Düşünmesi bile tüyler ürpertici derecede fantastik geliyor, öyle değil mi?

Babalar Günü Bonusu: Kurt Cobain ve Kızı

Babalar Günü Ünlü Babalar Kurt Cobain

Ünlü rock efsaneleri arasında yer alan ve Nirvana grubunun hem vokalisti, hem gitaristi olan Kurt Cobain, intiharıyla çok konuşulan ve yine ünüyle birlikte hakkında ve intiharı hakkında üretilen mitlerin de artarak güncelliğini koruduğu bir baba. Courtney Love ile fırtınalı evliliğinden bir kızı var. Zaten 1992-1994 yılları arasında Cobain’in ölümünden önce sadece iki yıl süren bu evlilikten dünyaya gelen Frances Bean Cobain, şu an 26 yaşında ünlü bir model.

Bu Babalar Günü için babanızla film izleme planı yaptıysanız, sizin için önerdiğimiz 11 filme buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı