11.11’de Büyük İndirimlerle Satın Alabileceğiniz 11 Ürün

Ne Almalı

Sabır ve heyecanla beklendiniz, alışveriş hayalleri kurdunuz, özenle kuponlarınızı biriktirdiniz. Şimdi ise harcama zamanı! Çılgın indirimlerle alışveriş yapabileceğiniz gün 11 Kasım kapıda. Henüz ne alacağına karar verememiş ya da alışveriş listesinde boşluklar olan okuyucularımıza özel bir yazı hazırladık. Listemiz, 11.11 günü kuponlarınızı kullanarak satın alabileceğiniz, hayatınızın belli bir döneminde mutlaka ihtiyacını duyacağınız(!) nadide parçalardan oluşuyor. En az birini satın almadan 11.11’i karlı geçirmiş sayılmazsınız, bizden söylemesi!

1. Jetski

Jetski

Tatil beldelerinde 15 dakikalığına uçuk fiyatlara jetski kiralama devri sona erdi. n11.com üzerinden kuponlarınızı kullanarak satın alacağınız jetski ile bundan böyle denizde hız yapma keyfi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde sizinle.

2. Dev Ekran TV

Büyük Ekran TV

Televizyon aptal kutusudur diyenleri şiddetle kınıyoruz. Zira son teknoloji LED televizyonlar akıllı mı akıllı! Curved teknolojisi ile donatılmış 89635 ekran bu televizyonda dizi ve film izleme keyfine diyecek yok.

 3. Zıpkın

Zıpkın

Üç tarafı denizlerle çevrili güzel ülkemizde balık tutmak hem sakinleştirici hem de verimli bir ata sporu olarak bilinir. Diğerleri sahil kenarlarında oltalar ve misinalar ile boğuşurken siz zıpkınızı serin sulara atıp balıkları nefes kesen bir operasyonla yakalamaya var mısınız?

4. Scooter Motosiklet

Scooter Motosiklet

Bu mini uzay mekiği ile yolların kralı sizsiniz. Arabalar dur-kalk trafikte sıkışmışken süzülerek yanlarından geçmenin keyfi bambaşka olsa gerek. Asırların derdi trafiğe son noktayı bir Scooter ile koymaya ne dersiniz?

5. Kuş Kovucu Lazer

Kuş Kovucu Lazer

Spor salonunda antrenman yaparken önünüzden uçuveren bir kuş kadar sinir bozucu ne olabilir ki? Neyse ki günümüz teknolojisi, buna da bir çözüm bulmuş. Kapalı ortamların en büyük sorunu haline gelen, oradan oraya uçan kuşlar devri lazerli kuş kovar sistemler sayesinde sona eriyor.

6. Taht

Taht

Belki şurada kendini kral ya da kraliçe gibi hisseden birileri vardır. Şuraya da kuponlara layık taht modelleri çizelim.

7. Söz Tepsisi

Söz Tepsisi

Kültürümüzün en köklü geleneklerinden biri olan söz töreninin en önemli parçalarından biri de söz tepsisidir. En az üzerine konulan yüzükler kadar şatafatlı, gösterişli ve parıltılı olması makbul olan söz tepsisinin tören sırasında gelin ve damattan daha fazla ilgi gördüğü doğrudur, yayalım.

8. Pırlanta Yüzük

Pırlanta Yüzük

Söz, nişan, tepsi demişken pırlanta yüzükten bahsetmemek olmaz. Hayatının aşkını bulan her damat adayını bekleyen ideal pırlanta yüzük seçimi için kendilerine n11.com’a bekliyoruz. Soran olursa, kuponla aldım dersiniz.

9. Dövme Silme Makinası

Dövme Silme Makinesi

Dövme yaptırmaktan daha acı verici bir işlem varsa, o da yapılan dövmeyi sildirme işlemidir. Lazer teknolojisi ile geliştirilmiş özel dövme silme makinaları sayesinde bu işlemi olabildiğince hafifletmek mümkün. Yine de siz siz olun, sonradan sildirmek isteyeceğiniz dövmeler yaptırmamaya özen gösterin.

10. Toz Deterjan

Toz Deterjan

Hanımlara sorarsanız bir evin hiç bitmeyecek olan ihtiyaçlarından bir tanesi de temizlik ürünleridir. Ona küçük sürprizler yapın ve hazır bol bol kuponunuz varken ömrününüz sonuna kadar yetecek toz deterjan alın.

11. Saksafon

Saksafon

Boş zamanlarınızı değerlendirecek bir hobi mi arıyorsunuz? O zaman yeni bir müzik aleti çalmayı öğrenmenin tam zamanı. Sıradaki şarkı, saksafonunu 11.11’de kupon ile alanlara gelsin!

Peki ya sizin satın almak istediğiniz çılgın ürünler hangileri? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Yılın en uğurlu günü 11.11’de değerlendirebileceğiniz kampanyaların tamamını görmek için hemen tıklayın!

Önceki YazıSonraki Yazı