Erkek Sevgiliye Evde Yapılabilecek Hediyeler

Erkek Sevgiliye Evde Yapılabilecek Hediyeler

Erkek sevgiliye hediye alacağınızı düşünüyor ancak bir türlü bulamıyorsanız, sunduğunuz hediyenin kendinizden de küçük izler taşımasını istiyorsanız hediyeyi evde kendiniz hazırlamaya ne dersiniz? Erkek sevgiliye evde yapılabilecek hediyeler listemizden sevgilinizin/eşinizin çok seveceğini düşündüğünüz bir tanesini seçerek bu yılki Sevgililer Günü’nde, doğum gününde ya da hiç beklemediği bir anda onu şaşırtabilirsiniz. Ona sunmuş olduğunuz bu hediyede kendi emeğiniz ve uğraşınız olacağından sevgiliniz için bu hediyenin çok daha özel bir yere sahip kalacaktır. Erkek sevgiliye evde yapılabilecek hediyeler neler olabilir, gelin hep birlikte bakalım!

Erkek Sevgiliye Evde Yapılabilecek Hediyeler Kutu

Sadece Ona Özel Bir Kutu 

Erkek sevgiliye evde yapılabilecek hediyeler arasında en özellerinden biri onun için anlamlı bir kutu hazırlamak olabilir. Bu kutuyu varsa sakladığınız ilk biletlerinizle, onun için çok özel olduğunu bildiğiniz küçük hediyelerle ve ona özel anlarını hatırlatacak şeylerle doldurabilirsiniz. Örneğin; eğer sevgilinizin uğraştığı bir spor varsa bu sporu temsilen bir eşya, hobisine özgü bir hediye ve romantik bir mektup.

Aradağınız o kutu n11.com’da!

Erkek Sevgiliye Evde Yapılabilecek Hediyeler Albüm

Anılarınızdan Oluşan Bir Albüm

Anılarınızdan oluşan bir fotoğraf albümü ile hem geçmişten bu güne yaşadıklarınızı tekrar anımsayarak duygulu anlar yaşayabilir hem de ona ömür boyu saklayabileceği anlamlı bir hediye sunabilirsiniz. Hazırlacağınız bu albüme ayrıca not kartları da ekleyebilir ve o fotoğrafın hikayesini ya da ona küçük notlar yazarak albümün daha da farklılaşmasını sağlayabilirsiniz.

En güzel fotoğraf albümleri için tıklayın!

Erkek Sevgiliye Evde Yapılabilecek Hediyeler Oyun

Sevdiği Konsol Oyununu Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Her erkeğin konsol oyunlarına düşkün olduğu aşikar bir durum. Özellikle evli ya da birlikte yaşayan çiftler için benzersiz bir hediye önerisi de sevgiliniz oynamayı çok sevdiği o oyunu birlikte oynamak olabilir. Bilmediğiniz ve belki de hiç anlamadığınız o konsol oyununu sevgiliniz için öğrenerek ona birlikte oyun teklif edebilir, oyunun skoruna göre ufak iddialara girerek eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Eğer hala bir konsol oyunu yoksa o zaman buradan buyurun!

Erkek Sevgiliye Evde Yapılabilecek Hediyeler Maket

Sevdiği Bir Aracın Maketini Hazırlama

Eğer sevgiliniz araba, gemi, uzay gemisi, uçak, helikopter gibi araçlara özel bir ilgi duyuyor ya da bunlardan birini koleksiyonunu yapıyorsa ona bu aracın minyatürünü kendi ellerinizle hazırlamaya ne dersiniz? Hazır olarak satılan maket parçalarından alarak bu parçaları uzun uğraşlarınız sonucu sevdiği o araca dönüştürüp sonra da onun beğenisine sunabilirsiniz.

Yüzlerce maket modeli için tıklayın!

Erkek Sevgiliye Evde Yapılabilecek Hediyeler Video

Sözler & Gözler Birlikte Konuşsun!

Sevgiliniz için evde hazırlayabileceğiniz en özel hediyelerden biri de ona özel bir video hazırlamak. Bunun için kendinize bir gün ayırın. Kameranın karşısına geçin. Ona belki de bugüne kadar söylemek isteyip de söyleyemediklerinizi anlatın, içinizi dökün ve ona onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirecek sözleri bir bir sıralayın. Sevgiliniz dilediğinde bu video’yu oynatabilir ve ona olan aşkınızı tekrar tekrar anımsayabilir.

En iyi video kameralar burada!

Erkek Sevgiliye Evde Yapılabilecek Hediyeler Resim

Hobinizi Hediyeye Dönüştürün.

Eğer resim yapmak en büyük hobinizse, bu hobinizi hediyeye dönüştürmeye ne dersiniz? Sevgilinizle birlikte ya da sadece sevgilinizin resmini yaparak ona hediye edebilirsiniz. Yine aynı şekilde müziğe ya da yazı yazmaya ilgli ve becereniz varsa; onun için şarkı yapabilir ya da ona şiir yazabilirsiniz. Çok büyük ihtimalle bu hediyeler, şimdiye kadarki aldığı en özel hediyeler olacaktır.

Resim malzemelerini görmek için tıklayın!

Erkek Sevgiliye Evde Yapılabilecek Hediyeler Örgü

Yetenekli Elleri Konuşturmanın Zamanı!

Erkek sevgiliye evde yapılabilecek hediyeler deyince kuşkusuz ilk akla gelen atkı & bere örmek oluyor. Ancak bu iş bir yetenek işi olduğundan herkesin yeltenebilmesi pek mümkün değil. Eğer siz bu konuda yetenekliyseniz “Fırsta bu fırsat.” deyin ve sevgilinizin seveceği renklerde ona bir atkı & bere takımı hediye edin. Hem yeteneğiniz, hem bu iş için ayırdığınız zaman hem de ince düşünceniz sevgilinizi mutlu etmeye yetecektir.

İhtiyacınız olan örgü malzemeleri bir tık uzağınızda!

Erkek Sevgiliye Evde Yapılabilecek Hediyeler Yemek

Özel Bir Yemek & Sofra

“Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer.” klişesinin doğruluğunu tartışmaya gerek var mı? Eğer bu klişenin sizin sevgiliniz için de geçerli olduğunu düşünüyorsanız o zaman kolları sıvamanın tam vakti! Onun en sevdiği yemekleri onun için hazırlayabilir, finali de sevdiği tatlıyla sonlandırabilirsiniz. Şık bir sofrada kendi ellerinizle hazırladığınız yemekleri sunmak ve o masada geçirilen özel anlar, en güzel hediye seçeneklerinden biri olsa gerek.

Sofranıza şıklık katacak sofra ürünleri burada!

Sevgilinizle gidebileceğiniz yerlere bir uçak bileti alarak ona unutamayacağı bir seyahat hediye edebilirsiniz!

Önceki YazıSonraki Yazı