Erkek Modası 2018

Erkek Modası Yeni Sezon

2017’nin kepenklerini indirmeye hazırlanırken 2018 yılının moda trendleri de ufak ufak şekillenmeye başlıyor. Söz konusu erkek modası olduğu zaman ilk etapta 2018 yılında 80’lerin ve 90’ların geri döneceğini söylemek mümkün. Sokaklarda bol kesim takım elbiseler, beyaz üzerine beyaz kombinler ve kargo pantolonlar görmeye hazırlanmak gerek. Hepsi ve çok daha fazlası stil sahibi erkeklere özel topladığımız erkek modası 2018 derlememizde.

Yeni Sezon Erkek Modası

80’ler Geri Döndü

Önümüzdeki sezon modayı takip etmek isteyen bir erkeğin yapması gereken tek şey babasının 1980’lerden kalma fotoğraflara bakmak! Pastel renkler, bol kesim takım elbise modelleri ve kare kesim ceketler 80’lerden 2018’e transfer olan baş parçalardan. Burada olay 80’leri olduğu gibi geri getirmek ve giymekten değil, zamanın klasik parçalarını modern bir şekilde yorumlayabilmekten geçiyor.

Yeni Sezon Erkek Modası

Beyaz Üzerine Beyaz

Yine 80’ler denince akla gelen tartışılır trendlerden bir tanesi de pantolondan atlete, ceketten ayakkabıya beyazlara bürünmek. Eğer bu trend size fazla iddialı geliyorsa beyaz ceketinizi indigo renkte bir kot ceket ile ya da açık mavi bir blazer ile takas edebilirsiniz.

Yeni Sezon Erkek Modası

90’lardan Bir Kesit

90’lı yılların sonuna doğru hem erkek, hem kadın modasında bir patlama yaparak popüler olan kargo pantolonlar görünüşe bakılırsa erkek modası 2018 adı altında yine aramıza sızmış. Yeni sezon için 90’lardan çaldığımız diğer bir parça da kot pantolon üzerine kot ceket.

Yeni Sezon Erkek Modası

Pembenin Bir Yere Gittiği Yok

Pembeyi maskülen erkeklerimize ite kaka, zar zor kabul ettiren erkek modası ona bir de havalı bir isim bulmuş: Milenyum pembesi. Gül kurusunu andıran bu pastel ton özellikle kazaklarda ve gömleklerde kendini gösteriyor. Milenyum pembesi bomber ceketler de moda konusunda cesur erkeklerin tercihlerinden.

Yeni Sezon Erkek Modası

Jumbo Boy Ceket Cepleri

Erkek modası 2018 sezonu taptaze bir parça ile kapatıyor: Büyük boy duble ceket cebi. Trençkotlarda, kot ceketlerde, hatta ve hatta gömleklerde de karşılaşabileceğiniz bu trend ile 80 ve 90’lardan sıyrılıp trend ve modern bir görünüm yakalamak mümkün.

Yeni Sezon Erkek Modası

Çizgili Takım Elbiseler

Çizgili takım elbise derken o bildiğiniz klasik çizgilerden bahsetmiyoruz; 2018 erkek modasında takım elbise dendiğinde ön plana çıkacak olan parçalar kalın ve iddialı renkli çizgilerden oluşuyor. Yine çizgili bir gömlek ile kombinleyebileceğiniz bu takım elbiseler 2018 podyumlarının favorilerinden.

Yeni Sezon Erkek Modası

Siyah, Gri ve Lacivertin Sıkıcılığına Elveda

Fuşya, lila, saks mavisi, su yeşili, hardal sarısı… Hayır, iç cephe boya renklerinden bahsetmiyoruz; bu renkler erkek modası 2018 takım elbise koleksiyonlarından! Şimdi vakit siyah, gri ve lacivert monotonluğundan kurtulma ve hem gardırobunuzu, hem de hayatınızı renklendirme vakti!

Yeni Sezon Erkek Modası

Farklı Kumaşlar

Kim demiş kadife, saten ve şifonu sadece kadınlar giyer diye? Yeni sezon erkek modası tasarımcıları kadife ceketlerden şifon gömleklere, püsküllü kazaklardan saten takım elbiselere farklı kumaşlarla deneyler yapmış gibi görünüyor. Siz siz olun, hepsini bir arada denemeyin!

Şimdi de sıra her erkeğin gardırobunda bulunması gereken elzem erkek aksesuarlarında.

Önceki YazıSonraki Yazı