2019 Erkek Giyim Kombinleri

Erkek Giyim Kombinleri

2018’i geride bırakırken 2019 trendlerine hazırlanma ve yeni yılın getireceği moda akımlarına kapıları açma zamanı geldi. Elbette erkek giyim modasında da 2019’a has parçalar, trendler ve kombin örnekleri yer alacak. Yeni yıla özel erkek giyim kombinleri, mevsimsel geçişlere özel trend parçalar, tasarımcıların yepyeni erkek giyim koleksiyonları ve çok daha fazlasını arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Yeni Sezonda Erkek Giyim Kombinleri Arasında Neler Var?

Modadaki uç noktalar arasındaki farkın en belirgin olduğu bir alan varsa o da şüphesiz erkek giyim modasıdır. Herhangi bir erkek giyim defilesinde siyah deri ceketin yanında pembe şifon bir gömleğin süzüldüğünü görmek hiç şaşırtıcı değildir. 2019 erkek giyim kombinleri arasında da bu uçları fazlasıyla ve bir arada görmeniz mümkün olacaktır. Güncel erkek giyim kombinleri, erkek modasının klasiklerini fütüristik ve alışılmışın dışında çizgiler ile harmanlayarak ortaya farklı bir moda akımı çıkartıyor. Pekiyi bu sezon erkek giyim kombinleri arasında neler mi var? Logolu desenler, toprak tonları, itfaiyeci ceketleri, aşırı geniş ve büyük omuzlu parçalar ve tabii ki deri, deri, deri!

Erkek Giyim Kombinleri

İtfaiyeci Ceket & Montlar

Bize göre en gereksizi ile başlayalım ki aradan çıksın, sonradan aklımızı kurcalamasın. Ünlü moda tasarımcılarının kendileri hakkında konuşulmasını sağlayabilmesi için elbette bir “patlama” yapması gerekiyor. Bu sene kurban: İtfaiye ceketleri. Buyurunuz, görseller kendini anlatıyor.

Erkek Giyim Kombinleri

Alt-Üst Kombinlenen Logo Çılgınlığı

Elbette logosu ön planda olan parçaları giymek de bir tarz; ancak bu sene erkek giyim modasının yaratıcıları, bunu bir adım öteye taşıyarak logoları dört nala koşturmaya karar vermişler. Logo desenli ceketler, çantalar ve hatta pantolonlar bile bu sezon erkek giyim kombinleri arasında öne çıkacak gibi duruyor.

Erkek Giyim Kombinleri

Kırmızı & Siyah Ekose Kombini

Ekosenin bu yıl erkek giyim kombinleri söz konusu olduğunda ön plana çıkacağı kesin; ancak bu sezon ekosenin yıldızı kırmızı ve siyahın uyumu olacak. Şimdiden bile mağazalarda bu renk ve desende gömleklerin, kapüşonluların ve hatta montların bile yaygınca satışa sunulduğunu görmek mümkün.

Erkek Giyim Kombinleri

Geniş (!) Omuzlar

Bunları gerçek anlamda sokakta görüp göremeyeceğimizi söylemek pek mümkün değil; ancak bu iddialı 2019 trendini günlük hayatına taşıyacak kadar cesur erkekleri de kutlamak gerekir. XXL omuzlu ceket, mont ve kabanlar, bu kış caddelerde olmasa da defile podyumlarında çokça karşımıza çıkacağa benziyor.

Erkek Giyim Kombinleri

Kep & Sweatshirt Kombini

Erkek casual giyim kombinleri dendiğinde akla ilk gelen parçalardan bir tanesi elbette kepler. Spor şıklığın sembolü kep şapkalar, erkek kışlık giyim kombinlerinde sweatshirt ile bir araya gelerek rahat ve umursamaz bir tarz oluşturulmasına vesile oluyor.

Erkek Giyim Kombinleri

Deri Kombinleri

Deri ceket, deri ayakkabı, deri çanta ya da deri şapka… Bu sezon erkek giyim kombinleri oluştururken mutlaka bir tane bile olsa deri parça dahil etmenizde fayda var. Lüksün ve asaletin simgesi deri ile hem kışın, hem yazın zarif bir kombin oluşturmanız ve klasikleşmiş çizgilerin ağırlığını taşımanız mümkün.

Erkek Giyim Kombinleri

Çizgi Film Karakterleri-Kazak Kombini

Bu kış kazaklar çok daha eğlenceli, çok daha esprili; çünkü üzerinlerinde en sevdiğiniz karakterler var! İster çizgi film karakterleri ister en sevdiğiniz filmin ya da sizinin ikonu olsun; pek çok perakende markanın koleksiyonunda bulabileceğiniz bu karakter çeşitliliği arasından siz de favorinizi bulabilirisniz.

Erkek Giyim Kombinleri

İnce Çizgilerin Canlı Renklerle Birleşmesi

Bu sezon siyah üzerine ince beyaz çizgili takım elbiseler fazlasıyla moda. Hele bir de bu parçalar, yeşil, kırmızı, turuncu ya da mavi gibi iddialı ve canlı bir renk ile birleştiğinde tam olarak 2019 erkek giyim modasını birebir temsil eden bir kombin çıkıyor ortaya! Üşenmeyin, siz de deneyin.

Erkek Giyim Kombinleri

Günlük Kombine Kayak Montu Eklentisi

The North Face, Columbia marka montları son dönemde çok daha fazla görür olmaya başladık, katılmaz mısınız? Çünkü sevgili kayak montları faaliyet alanlarını genişletti ve günlük erkek giyim kombinleri arasında boy göstermeye başladı. Hem normal montlardan daha sıcak tutuyor, neden olmasın?

Erkek Giyim Kombinleri

Tartışmalı: Küçük Çanta Kombini

Bırakın küçüğü büyüğü, çoğu erkeğin gündelik kombinine herhangi bir çanta dahil etmediği bir gerçek. Hal böyleyken erkeklerden modaya uymak için günlük kıyafetine küçük bir çanta dahil etmeyi istemek, belki şu an için biraz iddialı oldu. Biz yine de trendi paylaşmış olalım, vebali kalmasın.

Erkek Giyim Kombinleri

Desen Üstüne Desen!

Bu sezon klasiklerle sıradışı parçaların uyumlu bir savaş içerisinde olduğunu söylemiştik; aynı şey, “Desen üstüne desen giyilmez” tabusu için de geçerli. Karmaşık desenli tişört ve kazakları en az o kadar karmaşık pantolon ve şortlarla kombinlemek bu sezon çok moda!

Erkeklere özel cilt bakım önerilerimiz burada!

Önceki YazıSonraki Yazı