Estee Lauder Aerin Parfüm Serisi

Estee Lauder Parfüm

İnsanlar üzerinde bıraktığınız bir iziniz var mı? Olmadığını düşünüyorsanız doğru parfümü kullanmıyor olabilirsiniz. O zaman size hemen söyleyelim: Parfümler, adeta kadınların imzası niteliğinde. Bu nedenle parfüm seçiminizi yaparken zevkinizi göz önünde bulundururken, kullanacağınız yerleri de göz önünde bulundurmanızda yarar olacaktır. Günlük kullanım için gündüz parfümlerini, davete veya partiye giderken de gece parfümlerini tercih ederek her zaman dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Kozmetik markaları arasında önemli bir yere sahip olan Estee Lauder, parfümleri ile de dikkat çekmekte. Kendine yeni bir parfüm arayanlar ya da Estee Lauder parfümleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bu yazımızda Estee Lauder Aerin markası tarafından üretilen parfüm çeşitlerinin özelliklerine yer verdik.

Özel olarak üretilen Estee Lauder Aerin serisinde, neredeyse tüm kadınlara hitap edecek parfüm çeşitleri yer almakta. Üstelik kolay ve pratik bir kullanım imkanı sunan şişe tasarımları, çantanızda da fazla yer kaplamayacak ve gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceksiniz.

Estee Lauder Aerin Lilac Path Parfüm

Adından da anlaşıldığı gibi leylak çalılarından esinlenerek hazırlanmış. Bahar ruhunu iliklerinize kadar hissettirecek olan bu parfümü sıcak havalarda kullanarak rahatlayabilir ve etrafınıza güzel kokular yayabilirsiniz. Zengin çiçeklerin, taç yapraklarının ve yeşilliklerin bir araya gelmesinden oluşan bu parfümün cezbedici kokusu, adeta yanınızdakileri baştan çıkaracak. Yumuşak melekotu tohum yağı ve portakal çiçeği ile harmanlanan Estee Lauder Aerin Lilac Path parfümü, yumuşak melekotu tohumu yağı ve portakal çiçeği ile harmanlandığı için oldukça kremsi yasemin tonlarına sahip. Hafif ve leylak kokularını seviyorsanız, bu kokunun sizin için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Aerin bu koku için: “Lilac Path, bahar ruhunu yakalar ve sonunu getirir.” diyor.

Estee Lauder Aerin Ikat Jasmine

Hassas ve duygusal kadınlara hitap eden bu parfüm, bütün bir yıl boyunca kullanabilmenize imkan tanıyor. Yasemin ve zambak kokularının kusursuz eşleşmesi ile oluşturulan bu parfüm, kadifemsi bir cilt ve yumuşak bir tazelik bırakır. İçeriğinde yer alan özel formülleri sayesinde, kadınları adeta büyüsü altına alan bu parfümü tüm yıl boyunca çantanızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Aerin bu parfüm için: “Ikat Jasmine, modern kadını – büyüleyici dişiliği ve zahmetsiz stili temsil eder.” diyor.

Estee Lauder Aerin Gardenia Rattan

Sıcacık yaz günlerinde hangi parfümü kullanacağına bir türlü karar veremeyen kadınlar için özel olarak üretilen Estee Lauder Aerin Gardenia Rattan, hafif okyanus esintisi ve yeni toplanmış çiçek kokuları ile birleştirilmiş. Aerin bu parfüm için: “Gardenia Rattan, mükemmel bir yaz günü – sıcak güneş, güzel deniz ve taze çiçekler. “- Aerin” diyor. Hafta sonu gezmelerine giderken, tatillerde ya da plajda rahatlıkla kullanabileceğiniz en ideal parfümler arasında yer alan bu parfüm ile her dakika misler gibi kokmaya ne dersiniz?

Estee Lauder Aerin Evening Rose

Güçlü ve iddialı olan kadınları temsil eden bu parfüm; gül ve konyak kombinasyonundan oluşuyor. Estee Lauder Aerin Evening Rose parfümünün enerjisi, Bulgar gülünden ve böğürtlenden geliyor. Aerin bu koku için: “Gülün ve konyağın eşleştirilmesi ilginç ve beklenmedik bir şey, şehirdeki bir akşamın cazibesi gibi.” diyor. Günün her anında ne kadar iddialı ve özgüvenli olduğunuzu karşınızdaki kişiye ispatlamak istiyorsanız, bu parfüm tam da sizin için!

Estee Lauder Aerin Amber Musk

Şehvetli bitkilerin harmanlanmasıyla oluşan kendine özel kokusunun içeriğinde amber ve kremsi misk otu yer alıyor. Ananas suyunun yoğun kokusu ve lezzeti ile gülün feminenliğinin birleştiği bu kuku, Amber’in ışıltısı ile sıcaklık buluyor. Estee Lauder Aerin Amber Musk, ilk izlenim için oldukça iddialı bir koku. Zaten Aerin de bu koku için: “Amber Musk, kendinizi sarmak istediğiniz sıcak ve davetkar bi koku – tıpkı karlı ve soğuk bir gecede, yumuşak ve rahat bir battaniye gibi.” diyor.

Estee Lauder Aerin Tangier Vanille

Tangier Vanille parfüm, Fas’ın ihtişamlı ve gizli bahçelerine uzanan gizli bir kapıyı açıyor. İtalyan bergamotunun ve Bulgar gülünün zenginleri de parfümü bir o kadar çekici kılıyor. Amber, sandal ağacı ve misk, parfüme altın bir ışıma katıyor. Ne diyorsunuz, bu parfüm size yakışır mı?

Estee Lauder Aerin Mediterranean Honeysuckle

Bol güneşli ve masmavi Akdeniz’e kaçışın yolu Mediterranean Honeysuckle parfümünden geçiyor. Tatlı hanımeli ve greyfurt kokusu, sizi yemyeşil çiçeklerin ve ışıl ışıl plajların bulunduğu Akdeniz’e çağırıyor. Parfümün içinde bulunan İtalyan bergamot, mandalina yağı ve turunçgiller uzun süreli tazelik sunuyor. İlhamı kadar büyülü ve zarif olan bu koku yazın sizi çok mutlu edecek. Online parfüm siparişi vermek ve Estee Lauder Aerin parfüm fiyatlarını incelemek için tıklayın!

Siz hangi parfümleri seviyorsunuz? Parfüm markaları hakkında fikirleriniz var mı? Yorum bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın.

Biraz da makyaj tüyolarına yönelelim. Buğulu, gölgeli ve dumanlı göz makyajı önerilerimiz bu yazımızda!

Önceki YazıSonraki Yazı