Anneler Günü Hediyeleri

Anneler Günü Hediyeleri

Hepimizin annesi en güzel! Peki bu Anneler Günü’nde annenizin güzelliğine güzellik, gençliğine gençlik katmak istemez misiniz? Henüz Anneler Günü hediyeleri olarak ne alacağınıza karar veremediyseniz, önerilerimiz işinize yarayabilir. Anneler Günü ne zaman diye merak ediyorsanız, bu yıl 14 Mayıs 2017 tarihine denk geldiğini hemen söyleyelim. Tarihteki ilk Anneler Günü nasıl ortaya çıktı biliyor musunuz?

Hızla akıp giden zaman kadınları ne yazık ki olumsuz etkiliyor. Zamana yenik düşen cildin yenilenmesi ve eskisi gibi güzel görünmesi için biraz desteğe ihtiyacı var. Vücut bakım ürünleri, masaj yağları, kırışıklık kremleri ve maskeler, kadınların güzelliğine güzellik katmak için geliştirilmiş. Annenizin de her zaman güzel ve genç kalabilmesi için bu ürünlere ihtiyacı olabilir… Klişe haline gelen Anneler Günü hediyeleri seçeneklerinden sıkıldıysanız, bu yıl annenize bir güzellik yapın! Bir kadının varlığından asla sıkılmayacağı şeyler arasında makyaj malzemeleri ve kişisel bakım ürünleri bulunuyor, bizden söylemesi. Siz de annenizin mutluluğuna mutluluk katmak için derlediğimiz hediye listesine göz atabilirsiniz.

1. Parfüm: Misler Gibi Koksun

Parfüm

Hangi kadın parfüme hayır diyebilir ki? Annenizin sevdiği notaları az çok tahmin ederek ona severek kullanacağı bir parfüm hediye edebilirsiniz. Bayan parfüm çeşitlerini inceleyebilir ve annenizin en sevdiği parfümü hemen sipariş edebilirsiniz. Tabi parfümün yanına bir de Anneler Günü kartı eklemeyi unutmayın.

2. Antiaging Kremleri: Her Zaman Genç Kalsın

Antiaging Krem

Belli bir yaştan sonra kadınların asla vazgeçemediği ürünler arasında kırışıklık karşıtı kremleri yer alıyor. Annenizin her zaman genç kalması, ışıl ışıl parlayan sağlıklı bir cilde kavuşması için bu yıl Anneler Günü hediyeleri olarak ona kırışıklık kremi hediye edebilirsiniz. Belli bir yaştan sonra kullanılması gereken kırışıklık kremleri, annenizin eski güzelliğine kavuşmasına yardımcı olacak.

3. El ve Ayak Bakımını Unutmayalım

El Bakımı

Eller, kadınları ele veren en önemli detaylar arasında olduğundan el bakımı kesinlikle ihmal edilmemeli. Özellikle sıcak havalarda açık ayakkabı giyildiğinde, çatlamış topuklar ve kurumuş ayaklar hiç de hoş bir görüntü oluşturmaz. Annenizin tam anlamıyla mükemmel görünmesine yardımcı olmak isterseniz el ve ayak bakım kremleri de Anneler Günü hediyeleri seçenekleri arasında bulunmalı. Size en mükemmel şekilde bakabilmek için çalışan o eller ve ayaklar bakımı haketmedi mi?

4. Bronzlaştırıcı & Güneş Koruyucular

Güneş Kremi

Anneniz beyaz tenliyse, tatile gitmeden önce hediye edeceğiniz güneş koruyucuları çok makbule geçecektir. Son zamanlarda güneşin tehlikeli ışınlarının cilde ne kadar çok zarar verdiği ve cilt kanserine neden olduğu gündemde. Bu Anneler Günü hediyeleri ile annenizi hem güneşten koruyun hem de asla tahmin edemeyeceği bu hediye ile şaşırtın. Hangi güneş kremi cildinize uygun biliyor musunuz?

5. Makyaj malzemeleri: Günün Her Anı Güzel Görünsün

Makyaj Malzemeleri

Anneniz makyaj yapmayı seviyorsa, hediye edeceğiniz makyaj malzemeleri ile mutlu bu Anneler Günü’nde dünyanın en mutlu kadını olacaktır. Far paletleri, rujlar, allıklar, pudralar, fondötenler, annelerin en çok kullandığı makyaj malzemeleri arasında. Sizin anneniz en çok hangi makyaj malzemelerini kullanıyor?

6. Manikür & Pedikür Seti

Manikür & Pedikür Seti

Ellerin bir kadın için ne kadar önemli olduğunu söyledik… El bakımı kadar tırnak bakımı da fazlasıyla önem taşıyor. Annenize manikür ve pedikür setlerinden satın alarak tırnaklarının bakımlı görünmesine destek olabilir, kuaför harcamalarını düşürebilirsiniz. Özenle paketlediğiniz hediyenin üzerine de Anneler Günü sözleri yazarak mutluluğunu arttırabilirsiniz.

7. Peeling ve Masaj

Masaj Yağı

Peeling ürünleri ve masaj yağları, cildin arınmasını ve canlanarak sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Masaj yağlarından ve peeling ürünlerinden oluşan bir set hazırlayarak annenizin kendine vakit ayırmasına vesile olabilirsiniz. Annenize uzakta oturuyorsanız, ona masaj paketi satın almanın ve biraz şımartmanın tam zamanı!

8. Saç Bakımı

Saç Bakımı

Belli bir yaştan sonra saçların beyazlaması (istisnalar dışında) kaçınılmaz. Saç boyası da bilindiği üzere saçları kurutmakta ve yıpratmakta. Annenize bir güzellik yapmak isterseniz saç serumlarını, saç maskelerini ve saç bakım yağlarını kapısına yığabilirsiniz. Saç bakım malzemelerinin yanında düzleştirici ya da saç maşası seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Böylece anneniz her zaman bakımlı görünen saçlara kavuşacak.

9. SPA Seti: Annenizi Şımartın

Spa Seti

SPA seti ile siz annenizi, anneniz de cildini şımartsın. Zahmetsiz ve kolay olan bu yöntemle anneniz yenilensin, tazelensiz. Lavanta kokulu ve gül kokulu SPA setleri ruhu dinlendirirken vücudu da rahatlatır.

10. Maskeler: Güzelliğine Güzellik Katsın

Yüz Maskesi

Ciltteki ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olan yüz maskeleri ile anneniz cildini yenilesin. Yüz maskesi, erken yaşlanmayı önleyerek cildin daha genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Anneler Günü hediyeleri olarak alacağınız yüz maskeleri  ile anneniz tıpkı sizin gibi sağlıklı ve parlak bir cilde kavuşacak.

11. Cilt Bakım Setleri

Cilt Bakımı

Bir kadının en çok ihtiyaç duyduğu ürünler arasında cilt bakım setleri bulunuyor. Cildin canlılığını ve tazeliğini koruması için düzenli olarak temizlenmeye ve nemlendirilmeye ihtiyacı var. En iyi cilt bakım marklarının ürünlerinden alarak, Anneler Günü’nde annenizi şımartmanın tam zamanı. 

Tüm bu kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini inceleyerek annenizin ihtiyacı olanları belirleyebilir ve güzel bir hediye paketi hazırlayabilirsiniz. Anneler Günü hediyesi olabilecek diğer seçenekleri incelemek için n11.com’un Anneler Günü hediyeleri sayfasına göz atabilirsiniz. Şunu da asla unutmayın! Annenize verebileceğiniz en değerli hediye, ona ayıracağınız zamanınız ve sevginiz!

Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun! :)

Önceki YazıSonraki Yazı