Ofis Hediyeleri

Ofis Hediyeleri

Yıl boyunca eşinizden, çocuğunuzdan ve ailenizden daha çok gördüğünüz ofis arkadaşlarınıza sizce de size yıl boyu katlandıkları için bir teşekkür etme vakti gelmedi mi? Birlikte güldüğünüz, birlikte kızdığınız ve ofis masalarında birlikte saç ağarttığınız yoldaşlarınıza yılbaşına özel küçük ve anlamlı birer ofis hediyesi almak, sandığınızdan da keyifli bir aktivite. En yaratıcı, en orijinal ve en özel ofis hediyeleri listemizde.

Kadınlara Özel Ofis Hediyeleri

Ofis Hediyeleri

Makyaj Çantası

Kadınlara hediye almanın – özellikle erkekler için – zor bir süreç olduğunu hatırlatmaya gerek yok. Her şeye “fazlasıyla” sahip olan, ancak her daim “hiçbir şeyi” olmadığına dair yakınan kadınlar, kadınlarımız… Ofis makyajını tazelerken kullandığı “hiçbir şeyi” saklaması için hediye ofis eşyası olarak şık bir makyaj çantası almaya ne dersiniz?

Ofis Hediyeleri

Not Defteri

Her ne kadar laptop, akıllı telefon ya da tablet gibi teknolojik cihazları her zaman ellerinin altında olsa da bazı kadınlar not tutma işlemini geleneksel yöntemlerle yapmayı tercih edebiliyor: Not defteri ile. Şık ofis hediyeleri arasında girebilecek olan kullanışlı bir ajanda ya da kaliteli bir not defteri, iş arkadaşınızı yıl boyu sevindirmeye yeter de artar bile.

Ofis Hediyeleri

Seyahat Boy Kişisel Bakım Seti

İster ofiste, ister kafede, ister evindeki yatağında olsun; kadınların koşulsuz şartsız bakımlarına özen gösterdikleri aşikar. Ofisteki en kokoş arkadaşınıza yılbaşına özel hediye edeceğiniz bu seyahat boy kişisel bakım seti ile arkadaşınız gittiği her toplantıda, konferansta ve öğle yemeğinde güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyecek. İdeal ofis hediyeleri arasında, katılmaz mısınız?

Ofis Hediyeleri

Şal

Hani size sürekli camı, pencereyi, klimayı kapattıran o narin, kırılgan arkadaşınız yok mu? Ona da küçük bir mesaj gönderme vakti geldi de geçiyor bile. Kişiye özel ofis hediyeleri konseptini bambaşka bir seviyeye taşıyan şık ve kaliteli bir şal, ofisin her daim üşüyen kızını tamamiyle ısıtmaya yetmese de en azından yüzünde bir tebessüm oluşturmaya yarayabilir.

Ofis Hediyeleri

Teraryum

Son zamanların belki de en popüler ofis hediyeleri arasında yer alan teraryumlar, adeta doğanın mini bir versiyonunu hediye etmek gibi. Eğer doğasever arkadaşınıza ofis için hediye arıyorsanız fazla yer kaplamayan, şık ve her daim yaşayan bir teraryum almak ideal bir fikir olabilir. Bakımı kolay olan ve fazla yer kaplamayan bu güzelliğe bakarken sizin de içiniz açılacak.

Erkeklere Özel Ofis Hediyeleri

Ofis Hediyeleri

Kupa

Kimileri az alternatif ve kısıtlı seçenek olduğu için erkeklere de hediye almanın zor olduğundan yakınır. Oysa ki ofis arkadaşınızın en sevdiği çizgi roman kahramanını, film karakterini ya da müzik grubunu üzerinde barındıran şık tasarımlı bir kupa, onu sandığınızdan da tatmin edebilir. Ofis hediyeleri arasında “banko” sayılan kupa ile yanlış yapmanız mümkün değil.

Ofis Hediyeleri

Şarj Dock Standı

Erkeklerin teknolojik ürünlere her daim ayrı bir ilgi duyduğunu biliyoruz. Ofis masası hediyeleri arasında en işe yarar hediye olan şarj dock standı sürekli telefonunun şarjının bitmesinden şikayet eden ofis yakışıklısının yüreğine su, bataryasına da güç serpecek. Küçük bir hatırlatma: Kaliteli ve orijinal bir dock aldığınızdan emin olun; sonra iş arkadaşınız size saydırmasın!

Ofis Hediyeleri

Haftanın Günleri Baskılı Tişörtler

Haydi itiraf edelim: Pazartesi günleri ofise “I Hate Monday” yazan tişörtü ile gelen arkadaşı hepimiz içten içe cesareti için kutluyoruz, değil mi? Eğer ofisinizde böylesine korkusuz bir arkadaşınız yoksa da hiçbir şey için geç değil. Gün baskılı tişörtlerden birini seçerek pazartesi sendromundan şikayet eden arkadaşın kendi hislerine tercüman olmasını sağlayabilirsiniz.

Ofis Hediyeleri

Bluetooth Kulaklık

Teknoloji, kullanışlılık ve estetik bir arada. Ofis hediyeleri arasında istisnasız herkesin hoşuna gidecek olan bir şey varsa o da kulaklıktır. Kablo derdini ortadan kaldıran, ofiste dönen dedikoduların anında kesilmesini sağlayan kaliteli bir bluetooth kulaklık, adeta yöneticiye alınacak cinsten.

Ofis Hediyeleri

French Press

Her erkek kahve sever. Hele ki ofiste taze demlenmiş, mis kokulu bir fincan filtre kahveye kim hayır diyebilir ki? Eğer özellikle uyanmakta güçlük çeken bir iş arkadaşına sahipseniz ofis hediyeleri arasında kararsız kalmanıza gerek yok; kaliteli bir French Press, yanına da en tazesinden öğütülmüş bir paket filtre kahve ile aman sabahlar olmasın!

Mükemmel bir yılbaşı ağacı nasıl kurulur? Tüyolar burada!

Önceki YazıSonraki Yazı