8 Mart’a Özel: Kadınlara Hediyeler

Kadınlara Hediyeler

Kadınlara hediyeler almak için özel bir gün kollamak gerekmez elbette ama özel günlerde hediyeyi es geçmek de olmaz! 8 Mart Dünya Kadınlar Günü‘nde ve diğer özel günlerde kadınlara alabileceğiniz hediye önerilerinden bazılarını sizler için derledik. İster iş arkadaşınıza, ister eşinize ya da sevgilinize, isterseniz de annenize ya da kız kardeşinize kadınlara hediye önerileri arasından birini seçebilir, onları bu özel günde minik bir sürprizle mutlu edebilirsiniz.

Kadınlara Hediyeler Parfüm

Parfüm

Kadın hediyeleri deyince akla ilk gelenlerden biri elbette parfüm oluyor. Klasik ancak risksiz bir hediye seçeneği olan parfümü kız arkadaşınıza, eşinize ya da annenize hediye edebilirsiniz. Ofis arkadaşına parfüm almak kullandığı kokuyu bilmiyorsanız biraz riskli olabilir.

Aradığınız parfüm markaları burada!

Kadınlara Hediyeler Elektronik

Kişisel Bakım Elektroniği

Kadınlara alınabilecek hediye alternatiflerinden bir diğeri de kişisel bakım elektroniği ürünleri. Neler mi bu ürünler? Saç düzleştiricisi, saç maşası, fön makinesi, epilasyon aleti, elektrikli diş fırçası ve pilli yüz temizleme ürünleri bunlardan sadece birkaçı. Hediye alacağınız kişinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bunlardan biriyle onu mutlu edebilirsiniz.

Saç bakım & şekillendirmede en iyi elektronik ürünler burada!

Kadınlara Hediyeler Kar Küresi

Hediyelik Eşyalar 

Eğer kadınlar günü hediyesi alacağınız kişi iş arkadışınızsa daha klasik hediyelerden gidebilirsiniz. Hediyelik eşyalar da bunlardan biri. Ofisteki masası için bir kar küresi, müzik kutusu, yapay bitki ya da biblo gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bu hediyeler iş arkadaşlarınızın yanı sıra hayatınızdaki diğer kadınlar için de tercih edebileceğiniz hediye önerileridir.

Tüm hediyelik eşya alternatifleri için tıklayın!

Kadınlara Hediyeler Hobi

Hobi Ürünleri

Kadınlara hediyeler düşünürken hobileri de göz önünde bulundurun, deriz. Eğer hediye alacağınız kişiyi yeterince tanıyorsanız hobilerinden çok büyük ihtimalle haberdarsınızdır. Resim yapmayı seven birine boya seti, seramikle uğraşan birine seramik seti, örgüyle uğraşmayı seven birine örgü seti ya da kitap okumayı seven birine yeni çıkan bir kitabı hediye edebilirsiniz.

Bir türlü bulamadığınız o hobi ürünü burada olabilir!

Kadınlara Hediyeler Giyim

Stilini Tamamlayacak Ürünler

Kadınlara alınacak hediyeler söz konusu olunca bir kadını mutlu edecek hediyeler arasında kuşkusuz ayakkabı, çanta ve giyim ürünleri yer almaktadır. Kadın arkadaşa hediye olarak şık bir gömlek ya da fular tercih edebilir; eşinize o çok istediği çantayı hediye edebilir, annenize şık bir hırka satın alabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizin ihtiyacı olan giyim ürünlerini de bu noktada aklınızdan geçirmenizde fayda olacaktır.

Kadın giyimin en trend parçaları n11.com’da!

Kadınlara Hediyeler Takı

Takı & Aksesuar

Hediye takı & aksesuar eşe ya da sevgiliye alınabilecek ideal kadınlar günü hediyelerinden. Kolye, küpe, yüzük gibi hediyelerle hayatınızdaki kadını; şık bir broş ile de annenizi ve eşinizin annesini mutlu edebilirsiniz.

Tüm mücevher & saat ürünlerini görmek için tıklayın!

Kadınlara Hediyeler Güneş Gözlüğü

Güneş Gözlüğü

Malum önümüz bahar, sonrası yaz… Yani güneşi tepemizde hissedeceğimiz günler yavaş yavaş yaklaşıyor. Durum böyle olunca, güneş gözlükleri kadınlara hediyeler arasında öne çıkmayı başarıyor. Şık bir güneş gözlüğü ile hediye alacağınız kişninin stilini tamamlamasına yardımcı olabilirsiniz.

Birbirinden şık güneş gözlüğü modelleri burada!

Kadınlara Hediyeler Spa

Spa & Masaj

Tüm yıl çok yorulduğunu düşündüğünüz o kişiye bir spa & masaj hediye ederek, yorgunluklarından arınmasını ve dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik dilerseniz aynı paketten kendinize de alabilir, birlikte güzel bir mola verebilirsiniz. Kadına hediye fikirleri arasında son zamanlarda spa & masaj hayli popüler, bizden söylemesi!

Spa & masaj alternatifleri için tıklayın!

Hamile hediyeleri önerileri için tıklayın!

Önceki YazıSonraki Yazı