Yeni Çıkan Albümler

Yeni Çıkan Albümler

2018 yılı müzik albümleri, yeni şarkıcı ve yeni müzik türleri açısından güzel bir yıl olmaya devam ediyor. Bu yazımda, yeni çıkan albümler listesinde öne çıkanları sizlerle paylaşmak istedim:

Yeni Çıkan Albümler Yıldız Tilbe

1. Yıldızlı Şarkılar

Türk müziğin efsanelerinde Yıldız Tilbenin şarkılarının yorumlandığı müzik albümü, yeni çıkan albümler listesi 2018 ‘de görücüye çıktı. “Yıldızlı Şarkılar” projesi  Volume 1 ve Volume 2 olarak iki olarak albümde, 4 CD olarak,  39 şarkıcının 39 şarkısının yanında  şarkıcının yeni parçası  “Taraf” şarkısı da albüme eklenilerek piyasaya çıktı.

Yeni Çıkan Albümler Simge

2. Simge – Ben Bazen

Son dönemin başarılı şarkıcılarından Simge’nin yeni müzik albümü geçtiğmiz haftalarda 2 haziran’da dinleyici ile buluştu. İlk klip’te albüme ismini veren şarkıya “Ben Bazen” için çekildi. Albümde “Ben Bazen”, “Pes Etme”, “Ram Ta Tam”, “Üzülmedin mi?”, “Hu”, “Ayrılık Yazması”, “Aşkın Olayım”, “İster İnan İster İnanma” gibi şarkılar yer alıyor.

Yeni Çıkan Albümler Edis

3. Edis – An

Ünlü yazar Stefan Zweig, Nisan ayı en çok satan kitaplar listesinde okuyucularının karşısına İş Bankası Kültür Yayınları tarafından piyasaya sürülen bu eserle çıkıyor. İlk basımı 2015 yılı olan eser, seçkin bir burjuva olarak rahat ve tasasız varoluşunu sürdürürken giderek duyarsızlaşan bir adamın hayatındaki dönüştürücü deneyimin hikâyesi. 

Yeni Çıkan Albümler Mehmet Erdem

4. Mehmet Erdem – Neden Böyleyiz

Mehmet  Erdem ‘nin  dördüncü müzik albümü Sony Music etiketiyle  16 Mart ‘da müzik marketlerde seyirciyle buluştu. Yeni üç şarkının yanı sıra bu albümde de sürpriz  düet ve coverlar bulunmaktaıdr. Albümde  “Affetmedim Kendimi”,  “Ateş-i Aşka”, “Böyle Ayrılık Olmaz”, “Duymak İstiyorum”,  “Duymak İstiyorum”, “Hara” gibi şarkılar yer alıyor.

Yeni Çıkan Albümler Beduk

5. Bedük – Flashforward

İngiltere’ye yerleşen şarkıcı  dans/elektronik tarzında çıkardığı  yeni albümü Flashforward’ı 27 Nisan 2018’de çıkardı. Albümde “Move to My Beat”, “Get Wrecked”, “Gravity”, “Say Something”, “We Dance”, “One More Shot”, “Alive”, “With You”,  “Automatik X”  ve “Gravity Remix” olarak 10 şarkı bulunmaktadır.

Yeni Çıkan Albümler Mabel Matiz

6. Mabel Matiz – Öyle Kolaysa

Mabel Matiz sevenler bu yıl da albümsüz kalmadı. Sanatçı, tek şarkılık da olsa bir albüm çıkararak sevenleri ile buluştu. Öyle Kolaysa albüm  Mabel Matiz’in 4. albümü single albüm olarak 2 Şubat 2018 yılında piyasa sunuldu.

Yeni Çıkan Albümler İdo

7. İdo Tatlıses – Sen

İdo Tatlıses’in yedinci tekli albümü geçtiğimiz Şubat ayında yayınlandı ve oldukça ses getirdi. Bunun yanı sıra şarkıcı albüm çalışmalarına başladığını biliniyor. Yakında bu albümü de konuşacağız gibi görünüyor.

Yeni Çıkan Albümler Feride İlyas

8. Feride Hilal Akın & İlyas Yalçıntaş – Şehrin Yolu

Yeni neslin iki beğenilen şarkıcısı bu tekli albüm için biraraya geliyor.  Wovie & DMC etiketiyle çıkan tekli albüm Mayıs ayında dinleyiclerle buluştu. Mayıs ayından beri radyolarda sık sık çalınan şarkı büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

Yeni Çıkan Albümler Tuğçe Kandemir

9. Tuğçe Kandemir – Bu Benim Öyküm

Sosyal medyada viral olarak yayılarak ünlenen Tuğçe Kandemir, bu başarısını bir tekli albümle devam ettirdi. Şarkının Eli Türkoğlu’yla versiyonu ve akustik verisyonu bulunmaktadır.

Yeni Çıkan Albümler Gökhan türkmen

10. Gökhan Türkmen – Lafügüzaf

2018 sonbaharında çıkaracağı albüm öncesi Şubat ayında tekli çalışması “Lafügüzaf “ile karşımıza çıkan Gökhan Türkmen, bu parçayla oldukça güzel yorumlar aldı. Çalma listelerinde başarısını hala devam ettiren şarkıcının yeni albümü de sevenleri tarafından merakla bekleniyor. Yukarıdaki müzik albümlerine hemen kolayca sahip olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Gelmiş geçmiş en iyi metal müzik gruplarına gelin hep birlikte bakalım!

Önceki YazıSonraki Yazı