Vizyondaki Filmler: Aralık 2017

Vizyondaki Filmler

2017’nin son ayını yaşadığımız şu günler aynı zamanda yeni bir yıl için de geri saydığımız günler. Havaların iyice soğuduğu, yağmurun eksik olmadığı, karın sabırsızlıkla beklendiği bu günlerde yapılabilecek en güzel aktivitelerden biri elbetteki sinemaya gitmek. Peki Aralık ayı vizyondaki filmler listesinde neler var? Gülmek için hangi filme biraz gerilim yaşamak için hangi filme gitmek gerekir? Sizi daha fazla meraklandırmıyor ve Aralık ayı vizyondaki filmler derlememize hemen başlıyoruz. Şimdiden iyi seyirler!

Vizyondaki Filmler Aile Arasında

Bir Gülse Birsel Komedisi: Aile Arasında

Gülse Birsel’in kaleminden çıkanları izlemeyi sevenler bu kez beyazperdede buluşuyor. Gülse Birsel’in senaristliğini üstlendiği ilk sinema filmi olan Aile Arasında, güçlü oyuncu kadrosuyla da izleyiciyi cezbediyor. Aile komedisi türünde karşımıza çıkan filmin oyuncuları ise Demet Evgar, Engin Günaydın, Erdal Özyağcılar.

IMDb: 8.2

Vizyondaki Filmler Çizgi Ötesi

Dolu Dolu Gerilim: Çizgi Ötesi

Biraz gerilim yaşamak isteyenler için tavsiye edebileceğimiz bilimkurgu ve gerilim filmi olan Çizgi Ötesi, beş tıp öğrencisinin ölüm konusunda yaşadıkları saplantıyı konu almaktadır. Filmde, ölümün ardından yaşamın devam edip etmediğini öğrenmeye kararlı olan bu gençler tehlikeli bir deneye girişirler. Ve olaylar bundan sonra başlar.

IMDb: 5.0

Vizyondaki Filmler Tamircikler

Animasyonsuz Olmaz: Tamircikler: Gizli Görev

Aralık ayı vizyondaki filmler listemizde çocukların çok seveceği bir film de yer alıyor. Bir komedi animasyon filmi olan Tamircikler: Gizli Görev, çocuklarınızla izleyebileceğiniz eğlenceli bir film. Rus yapımı filmin yönetmen koltuğunda Vasiko Bedoshvili ve Andrey Kolpin oturuyor.

IMDb 5.4

Vizyondaki Filmler Morg

Korkmamak Elde Değil: Morg

Vizyondaki filmler listemizde korku filmi tutkunlarını da unutmadık. Kasım ayının son haftası vizyona giren Morg, bir Türk filmi. Bir babanın hamile olan kızı ve eşini öldürmesiyle başlayan olaylar, ruhların intikam tutkularıyla devam eder. Filmin yönetmen koltuğunda gördüğümüz isim Tuncer Gürbüz.

Vizyondaki Filmler Yarını Yok

Macera Sevenlere: Yarını Yok

Aralık ayının ilk günü vizyona giren Yarını Yok, aksiyon ve gerilim türünde bir film. Filmde kiralık katil Travis Conrad’ın kendisine verilen son işte öldürülmesiyle olaylar başlar. Ethan Hawke, Paul Anderson, Rutger Hauer’in başrollerini paylaştığı filmin yönetmeni ise Brian Smrz.

IMDb: 7.3

Vizyondaki Filmler Geçmişteki Sır

Sırlar Açığa Çıkacak: Geçmişteki Sır

Yine bir Türk filmi olan Geçmişteki Sır, bir fotoğrafçı olan Ali’nin macerasını konu alır. Geçirdiği genetik bir rahatsızlık sonucu kendini bir anda Bosna Hersek’te hüzünlü bir hikayenin içinde bulan Ali, burada geçmişe dair izler arayacaktır.

Vizyondaki Filmler İntikam

Jackie Chan Beyazperdede: İntikam

8 Aralık’ta izleyicisiyle buluşacak olan İntikam, bir terör saldırısında hayatı alt üst olan Quan’ın yaşamını ele alır. Filmde usta oyuncu Jackie Chan ve Pierce Brosnan’ı görüyoruz. Aksiyon gerilim türündeki filmde bir babanın intikam macerasını izleyeceksiniz.

Vizyondaki Filmler Son Jedi

Star Wars Tutkunlarına: Star Wars: Son Jedi

Star Wars hayranlarının kaçırmayacakları Son Jedi’de Rey, efsanenin ikinci bölümünde Finn, Poe ve Luke Skywalker ile birlikte yolculuğuna devam ediyor. Filmde Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill, Domhball Gleeson gibi pek çok ünlü isim yer alıyor.

Mutlaka izlemeniz gereken Brad Pitt filmleri burada!

Önceki YazıSonraki Yazı