Vizyondaki Filmler: Mart 2018

Vizyondaki Filmler

5 dalda Oscar Adayı Lady Bird’den Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in macera dolu komedisine, minik kuş Pulo’nun serüvenini anlatan animasyon filminden Kıvanç Tatlutuğ’un beklenen dram filmine kadar tüm vizyondaki filmler burada! Mart ayını evde oturarak geçirmek istemeyenler için Mart vizyondaki filmler listemizi mutlaka inceleyin! Şimdiden keyifli seyirler…

Vizyondaki Filmler Ailecek Şaşkınız

1. Ailecek Şaşkınız

Ahmet Kural ve Murat Cemcir hayranlarının severek izleyecekleri bir film olan Ailecek Şaşkınız aynı zamanda 7’den 70’e her yaşa hitap eden bir aile filmi, diyebiliriz. Filmde olaylar şımarık bir adam olan Ferhat’ın (Ahmet Kural) babasının şirketinin başına geçmesiyle başlamaktadır. Şirketin finans müdürü ve Ferhat’ın sağ kolu olan Gökhan (Murat Cemcir) ve Ferhat’ın gönlünü kaptırdığı Elif (Saadet Işıl Aksoy), filmdeki diğer karakterler olarak öne çıkıyor.

IMDb: 7.4

Vizyondaki Filmler Hadi Be Oğlum

2. Hadi Be Oğlum

Bir baba ve oğlun sıcacık ilişkisini anlatan Hadi Be Oğlum filmini başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Develi’yi görüyoruz. Çocuk oyuncu ise; performansıyla izleyicilere yoğun duygular yaşatan Alihan Türkdemir. Tüm hayatını iletişim sorunu olan oğluna adayan bir babanın çocuğuna duyduğu sevgi, ikisinin hayatını da şekillendirecektir.

IMDb: 7.4

Vizyondaki Filmler Görevimiz Tatil

3. Görevimiz Tatil

Demet Akbağ komedi filmlerini sevenlerin gülerek seyredecekleri Görevimiz Tatil filminde usta oyuncuya eşlik eden bir diğer usta isim Zafer Algöz. 4 ferdi bulunan ailenin cimri aile reisi olan Sıtkı, eşi Türkan’ı artık bıktırmıştır. Çift terapistinin sonucu yıllardır tatile gitmemiş olan çift, bir karavan kiralarlar ve Antalya’ya doğru yola çıkarlar. Ancak yolda çifti bekleyen bazı aksilikler ve sürprizler söz konusudur.

IMDb: 5.7

Vizyondaki Filmler Black Panther

4. Black Panther 

Bilimkurgu film sevenlerin tercihi olabilecek Black Panther, babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T’Challa, hakkı olan tahta sahip çıkmak amacıyla izole yaşayan ancak teknolojik anlamda ileri düzeyde olan halkına geri döner. Ancak daha sonra güçlü bir düşman ortaya çıkar ve korkunç bir çatışmaya girer. Bu mücadelede T’Challa’nın yeterliliği halkı tarafından test edilir.

IMDb: 7.8

Vizyondaki Filmler Uğur Böceği

5. Uğur Böceği – Lady Bird

Lady Bird yani Uğur Böceği, 5 dalda Oscar Adaylığı olan bir film. Her ne kadar istemese de tıpkı annesi gibi olan Christine McPherson’un sosyal hayatında yaşadığı zorluklar, ergenlik sorunları, annesi ile arasındaki zıtlaşmalar onu yaşadığı hayattan uzaklaştırır ve New York’a eğitim için gitmeye çalışır. Filmin başrolünde Saoirse Ronan’ı yönetmen koltuğunda ise Greta Gerwig’i görüyoruz.

IMDb: 7.6

Vizyondaki Filmler Kızıl Serçe

6. Kızıl Serçe – Red Sparrow

Gerilim ve casusluk filmi olan Kızıl Serçe; hayatta annesinden ve baleden başka tutkusu olmayan Dominika’nın geçirdiği bir kaza sonucu yaşadğo tramvayı anlatmaktadır. Bir anda baleye veda etmek zorunda kalan genç kadının hayatı artık tuz buz olmuştur. Daha sonra Dominika, üstün yetenekli gençlere bedenlerini ve zihinlerini bir silah gibi kullanmayı öğreten gizli ihtihbarat örgütü Sparrow School’a katılır ve olaylar başlar.

IMDb: 6.7

Vizyondaki Filmler Puloi

7. Puloi: Asla Yalnız Uçmayacaksın

Animasyon filmi seven büyükler ve çocuklar için Mart ayı vizyondaki filmler listemizde, onları sevindirecek bir film de bulunuyor. Çok küçük olduğu için henüz uçmayı öğrenemeyen Pulo’nun macerasını çocukların çok seveceğine eminiz.

IMDb: 6.7

En eğlenceli çocuk filmlerini görmek için tıklayın!

Önceki YazıSonraki Yazı