Vizyondaki Filmler: Ekim 2017

Vizyondaki Filmler

Havalar serinlediyse patlamış mısırları kucaklara alıp, sinema koltuklarına kurulup film izleme keyfi yapmanın zamanı geldi demektir. Üstelik Ekim ayı vizyondaki filmler izleyicilerin yüzünü güldüreceğe benziyor. Gerilim, dram, korku, animasyon… Ekim ayı vizyondaki filmler listesinde ne ararsanız var. Eğer vizyondaki filmler sıralamasına hala göz atmadıysanız buradan buyurun. Ve Ekim ayı planlarınıza bu filmlerden birini mutlaka ekleyin. Şimdiden iyi seyirler.

Vizyondaki Filmler Kingsman

1. Kingsman: Altın Çember

Ekim ayı vizyondaki filmler deyince ilk olarak Kingsman’a değinmek istedik. Filmde dünya rehin alınmıştır. Bu yüzden Kingsman ajanları bir kez daha harekete geçmek zorundadır. Ajans, araştırmaları sonucunda Amerika’daki bir casus teşkilatından haberdar olurlar. Statesman olarak bilinen bu teşkilat, Kingsman ajansıyla aynı dönemde kurulmuştur. Bu iki teşkilat, ortak düşmana karşı beraber hareket etme kararı alırlar. Aksiyon-macera ve komedi dalında başarılı bir filmde başrolleri Taron Egerton, Colin Firth, Mark Strong paylaşıyor.

IMDb: 7.3

Vizyondaki Filmler It

2. It: O

O filminde Maine’in küçük bir kasabasında yaşayan 7 çocuğun hayatı ele alınıyor. Okul arkadaşı olan bu 7 çocuk okulda dışlanan bir gruptur. Ancak bu çocuklarından bundan daha büyük sorunları bulunuyor. Çocuklar, bir yandan hayatın getirdiği sorunlarla bir yandan da ergenlikle mücadele ediyorlar. Üstelik bunların üstüne, çocukların başına bir bela daha açılıyor. Andres Muschietti’nin yönetmenliğini yaptığı, koru türündeki bu film 2D, D-BOX, dublajlı ve alt yazılı formatlarında seyirciyle buluşuyor.

IMDb: 7.9

Vizyondaki Filmler Suspiria

3. Suspiria

Vizyondaki filmler arasında film tutkunlarını heyecanlandıran bir film de var. Tüm zamanların en iyi korku filmlerinden biri olarak bahsedilen Suspiria filminde olaylar, Amerikalı genş bale öğrencisi Suzy’nin dünyaca ünlü bir bale okulunda eğitim almak için Almanya’daki Kara Ormanları bölgesine gelmesiyle başlar. Garip bir yer olarak ilk bakışta bile göze çarpan bu okulda Suzy’nin arkadaşlarından biri okul başladıktan kısa süre sonra korkunç bir şekilde öldürülür. 1977 yılı İtalya yapımı olan film, 40. Yılı şerefine 35 mm negatifinden restore edilmiş haliyle yeniden vizyonda!

IMDb 7.5

Vizyondaki Filmler Ninjago

4. LEGO Ninjago Filmi

Yeşil Ninja (Lloyd), gizli savaşçı olan LEGO Yapım Ustaları arkadaşları ve Kung Fu ustası Wu ile birlikte dünyanın en kötü adamı savaş lordu ve Lyoyd’un babası olan Garmadon’a karşı savaşmak zorunda kalırlar. Bunun sonucunda da mekanikler mekaniklere, nanalar da oğullara karşı savaşıyor. Aksiyon türünde bir animasyon filmi olan LEGO Ninjago Filmi’nde modern zamanın disiplinsiz ninjalarının serüvenleri anlatılıyor.

IMDb: 6.3

Vizyondaki Filmler Mother

5. Mother!: Anne!

Sakin ve sıradan hayatı olan bir çift çevresinde gelişen film, vizyondaki filmler gerilim kategorisindedir. Başrollerini Jennifer Lawrence ve Javier Bardem’in paylaştığı filmdeki olaylar, çiftin sıradan hayatına dahil olan istenmeyen misafirden sonra başlayacaktır. İlişkileri bu misafir tarafından sınanacak ve huzurları bozulacaktır. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Darren Aronofsky tek başına üstleniyor.

IMDb: 7.0

Vizyondaki Filmler Suikastçı

6. American Assassin: Suikastçı

Mitch, 14 yaşındayken tüm ailesini bir trafik kazasında kaybetmiştir. Bundan sonra Mitch’in hayatındaki trajediler sürekli olarak devam edecektir. 23 yaşına geldiğinde kız arkadaşına evlenme teklifi ettiği gün, bir grup terörist tarafından bulundukları yere silahlı saldırı gerçekleşir ve kız arkadaşı Katrina orada ölür. Bu olaydan sonra intikam yemini eden Mitch, CIA Genel Müdür Yardımcısı tarafından işe alınır. Soğuk Savaş gazisi Irene Kennedy tarafından eğitilen Mitch, Orta Doğu’da 3. Dünya Savaşı’nı başlatmak için Kennedy ile kendini tehlikeli bir mücadelenin içinde bulur.

IMDb: 6.6

Vizyondaki Filmler Elly Hakkında

7. About Elly: Elly Hakkında

Her şey Hazar Gölü kıyısında üç gün birlikte eğlenmek isteyen arkadaşların planlarına Elly’ı de dahil etmeleriyle başlar. Tatilin ikinci gününde kaybolan Elly’nin yok olması herkesi korkutur. O gün Tahran’a dönmesi gereken Elly nereye kaybolmuş olabilir? İşte bundan sonra bazı yalanlara ortaya çıkacaktıe ve olayların seyri tümüyle değişecektir. Dram, gerilim ve gizem türündeki filmin yönetmenliğini Asghar Farhadi üstlenmektedir.

IMDb: 8.1

En iyi savaş filmleri listemizi görmek için buraya tıklayın.

Önceki YazıSonraki Yazı