Vizyondaki Filmler: Ocak 2018

Vizyondaki Filmler Ocak 2018

Yeni yıl ile birlikte gelen yeni heyecanları, taze motivasyonu ve gıcır gıcır hedefleri keyifli bir sinema seansı ile taçlandırmaya ne dersiniz? Ocak 2018 itibariyle vizyona girecek filmler listemizde Cem Yılmaz, James Franco, Tom Hanks, Meryl Streep, Halil Sezai ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi tanıdık ve sevilen isimler yer alıyor. İçinde bulunduğumuz Ocak ayı için vizyondaki filmler listemiz başlıyor!

Vizyondaki Filmler Arif v 216

1. Arif v 216

Haftalardır, hatta belki de aylardır reklamı yapılan, özellikle Cem Yılmaz fanlarının dört gözle beklediği Arif v 216, sonunda 5 Ocak tarihinde bekleyenlerine kavuşuyor. Vizyondaki filmler arasında en iddialılardan biri olan yapımın reytinglerinin tanıtımı kadar ses getirip getirmeyeceği ise merak konusu.

Vizyondaki Filmler Ölüm Odası

2. Ölüm Odası

2018’e biraz korku, biraz gerilim, bol bol da adrenalin ile girmek isteyenlerin tercih edebileceği bir film: Ölüm Odası, nam-ı diğer The Vault. James Franco ve Francesca Eastwood’un başrollerini paylaştığı yapım, iki kız kardeşin abilerini kurtarmak uğruna girdikleri tehlikeli yolu konu alıyor.

Vizyondaki Filmler Deliha 2

3. Deliha 2

Gupse Özay’ın yönettiği ve başrolünü üstlendiği ilk filmi Deliha’nın devamı niteliğinde olan Deliha 2, başarılı oyuncuyu tekrar beyazperdeye taşıyan, komik ve iç ısıtan bir yapım. Mahallenin çılgın kızı Deliha’nın iş hayatına atıldığı ikinci bölümde yine başına gelmeyen kalmayacak desek yeridir.

Vizyondaki Filmler The Post

4. The Post

Tom Hanks ve Meryl Streep gibi Hollywood efsanelerinin başrolleri paylaştığı filmin yönetmeni de en az oyuncular kadar etkileyici: Steven Spielberg tarafından yönetilen filmde Pentagon’dan sızdırılan gizli belgelerin akıbeti ile başlayan siyasi, hukuki ve toplumsal bir skandal ele alınıyor.

Vizyondaki Filmler Den of Thieves

5. Den of Thieves

Gerard Butler‘ı özleyenlere müjde! Merkez Bankası’nın her gün düzenli olarak imha ettiği 120 milyon doları ele geçirmeyi kafaya koyan silahlı soygun çetesi bir tarafta, Los Angeles’ın en yetenekli dedektiflerinden oluşan polis ekibi diğer tarafta ve Butler da başroldeyken heyecanlanmamak mümkün mü?

Vizyondaki Filmler Rüzgar

6. Rüzgar

Belçim Bilgin ve Halil Sezai Paracıkoğlu’nu ilk defa beyazperdede bir araya getiren Rüzgar, Serkan Acar yönetmenliğinde 19 Ocak’ta vizyona giriyor. Bir parça komedi, bir tutam dram ve kocaman bir aile öyküsü ile herkesin kendinen bir şey bulabileceği bir yapıma benziyor.

Vizyondaki Filmler Ölümlü Dünya

7. Ölümlü Dünya

“Yılın Komedisi” sloganıyla Ocak ayının son haftası vizyona girmeyi planlayan Ölümlü Dünya, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi komedinin efsane isimlerini bir araya getirmiş. Yönetmenliğini ise son zamanların en sevilen oyuncularından Ali Atay’ın yaptığını belirtmek lazım.

Mutlaka izlemeniz gereken Brad Pitt filmleri için tıklayın.

Önceki YazıSonraki Yazı